HAKEMLER TAM MUTLU DEĞİL

Abone Ol
Daha Fazla

HAKEMLER TAM MUTLU DEĞİL

erkan engin

Erkan Engin yerini korudu Merkez Hakem kurulu (MHK) 2015-2016 Futbol sezonunda liglerde görev yapacak hakem ve gözlemci kadrosunu belirledi. Genellikle giden Yusuf Namağlu MHK sının belirlediği klasmana sadık kalarak yapılan değerlendirme sonunda resmi açıklama Perşembe akşamı haber sitelerine düştü.

SAKARYA ÜST KLASMANI GÖRDÜ MHK nın açıkladığı üst klasman orta hakem listesinde 39 hakem arasında Sakaryadanda bir isim devreye girdi.Gecen yıl TFF Birinci lig hakemi olarak görev yapana Erkan Engin Üst.Klasman orta hakemliğe yükseldi. Bu arada Üst Klasman yardımcı Hakem listesininin en kıdemli isimleri arasında yer alan Ö.Faruk Yeşilde yerini korudu.

ömer faruk yeşil

 

ULUSAL ORTA HAKEMLER Sakarya Ulusal Hakem sayısını artıramadı. Özgür Aygünün yaştan devre dışı kaldığı Ulusal Orta hakem listesinde üç hakemimiz var. Atilla Karaoğlan ,Serkan Önsal ve Burak Olcar önümüzdeki sezon Ulusal Orta hakem olarak düdük çalacaklar.

ALDEMİR BALA DÜŞTÜ Ulusal Yardımcı Hakemliğe yeni bir isim çıkamazken mevcutlar içinden Mustafa Aldemir Bal yardımcı hakemliğine düştü. Oğuzhan Şenler ,Murat Taşçıkar ,Ahmet Alemdar,Suat Güz ve Mukremin Uzer yerini koruyan hakemler oldular.

eRCAN YILDIRIM-1

ULUSAL GÖZLEMCİ SAYISI ARTTI Sakaryada Gözlemci kadrosunda Ulusala iki takviye geldi. Ercan Yıldırım ve Fatih Sucuoğlu Baldan Ulusal Gözlşemciliğe terfie den isimler oldular. Bilindiği üzere bu klasmanda daha önce sadece Mehmet Alemdar vardı

BALDA DÜŞEN VAR Bal liginde düdük çalan iki hakem bu ligin dışında kaldılar. Yunus Eren ve Ahmet Öztürk klasman dışı kalırken Levent Gümüşdere Hüseyin Kaçar Bal orta klasmanın yeni orta hakemleri oldular. Gökhan Kahyacıkta yerini korumayı başardı.

BAL YARDIMCI ARTTI Balda görev yapacak yardımcı hakem sayısı büyük artış gösterdi. Mustafa Aldemirinde Ulusaldan bala düştüğü bu klasmanda Erdi Öz ve Mehmet Alacam,Mehmet Öztürk yeni isimler olarak görüldü. Bal yardımcı hakem klasmanında A.Kadir Demirağ,O.Yiğit Karpuz, Harun Pekyürek,Ferhat Alkan, Ertuğrul Kardeş,Mehmet Akıncıkta görev yapamaya devam edecekler..

özgür  aygün

BAL GÖZLEMCİ SAYISIDA ARTTI Bal liginde görev yapacak Sakaryalı Gözlemci sayısı arttı. Özgür Aygün ,Tekin Doğan,Ahmet kaya,İsmail Demirtaş Balın yeni gözlemcileri oldular. Reşat Mısır,Serkan Korkmaz,Özkan Kaval da eski Bal gözlemcisi olarak yerlerini korudular.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!