SON DAKİKA

SAKARYASPOR: 4-SARIYER: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Hakem evinde istifa depremi

Bu haber 19 Ocak 2019 - 23:04 'de eklendi ve Bu haber 893 kez okundu. kez görüntülendi.

Hakem evinde istifa depremi

Sakarya hakemliğinde yönetimsel anlamda sular durulmuyor. MHK nın talimatıyla ligin ilk yarısında Gözlemci olarak maç verilmeyen Burhan Çakar’a ikinci MHK emriyle maç verilmesi camiada şaşkınlık yaratıp tepki toplarken, bu kez de İHK de Mükremin Uzer istifası devreye girdi. Hakem atama sorumlusu Üzerin istifası İHK içinde dengeleri sarsarken ,bu istifanın yerine kimin geleceği hafta içinde belli olacak. Mukremin Üzerin istifa gerekçesinin içinde İHK Başkanı Ahmet Kemiksizoğlunun atamalara karışmasının neden olduğu Hakem camiası içinde seslendirildiği haberleri Spor servisimize kadar ulaştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

4 ADET YORUM YAPILDI
Engin Kasap20 Ocak 2019 / 10:36

Tarihin En İyi İl Hakem Kurulu idi ya! Ouhahahahah! Ahmet Kemiksizoğlu istifa ettirip yerine Şükrü Özkan-Özgür Aygün-Yılmaz Kalk’ı getirme opersayonu bu. Ben bu filmi seyretmiştim.

Abdulkadir Yağcı20 Ocak 2019 / 12:08

Ahmet Kemiksizoğlu ihk başkanı. Atamalara elbette karışacak. Adaletsiz ve nefret besleyen yalnış atama yapan her kimse müdahale edecek. İlk yarı boyunca sessiz kalan ihk başkanı ayyuka çıkan şikayetlere sessiz kalmadı. İhk başkanı hiç hakemlik yapmadığı için işleyişe hakim değildi ama zamanla öğrendi ve müdahale etti. Dernek yönetiminin baş yaveri müko, kafasına göre atama yapmaya devam edeceğini anlayınca istifa etti. Dernek yönetiminin taktiği budur. İstediklerini yapan ihk nin yanında, yapmayanın karşısındadır. O koltuklar kimseye kalmamıştır, kalmayacakta. Giderken hoş bir seda bıraktın mı? veya hakka hukuğa riayet etmeyip kul hakkı mı yedin? Sorgula kendini müko efendi.

Muko21 Ocak 2019 / 16:40

Vallahi haberden çok yorumlar dikkatimi çekti. O ki bu dernek isteğini yaptırıyordu adamı neden istifa ettirsin. Bu arada Sizin derdiniz Ahmet kemiksizoğlu nu göndermek derneğin değil. Ahmet kemiksizoğlu burada kalacakkkk. Özgür şükrü falan hiç umrunda değil ihk ye gelmek. Bu filmi daha önce izleyen kişi çünkü eskiden sizler yapardınız böyle filimler ihk yi yıkmak için derneği kullanmalar. Mükremin i de tebrik ediyorum. Onu ezmeye çalıştınız o da dedi ki ben kendimi ezdirmem bu koltukta da gözüm yok dedi bıraktı. Siz olsanız koltuğu bırakmamak için hayatınızdaki herşeyden vazgeçerdiniz. Görevden alındığınızı bile hazmedemeyip hala daha sağa sola saldırıyorsunuz. Bu arada siz bırakmadınız bıraktırıldınız. Mükremin ise bıraktırılmadı BIRAKTI aramızdaki fark bu kadar basit.

Miranda Nede23 Ocak 2019 / 00:06

Aradığınız mükoya şuanda ulaşılamıyor.cakar burhan ihraç ihraç ihraç diye kudurdunuz adam tükürdüğünüzü yalattı. Nasıl görev aldı ama. Ahmet hoca oyunu bozdu. Gerçek yüzünüzü gördü. Hırssssst