-

-

Gözlem Bu hiç şık düşmedi

Sakarya sporun futbolu ,aldığı sonuçlar üzerinde karabulutlar dolaşırken, taraftarın yaptığı maç sonu çılgınlık bardağı taşırdı. Kim ne pozisyonda olursa olsun ,kırmak dökmek bu işin doğasına ,Sakarya spor sevdasına ters düşer. Akli selim taraftar gruplarını tenzih ederimde ,bunu yapanların yaptıklarının yanına kar kalmasına karşı çıkarım. Taraftarlık ,Sakarya spor sevdası bu değil. Bu nedenle de
Başkan Selahattin Aydının beş kişilik icranın başı yönetim kurulunun yanına, diğer yönetiçileride alarak Basının karşısına çıkıp, son yaşananlarla ilgili Medyayla paylaştığı düşüncelere bende buradan lafı fazla uzatmadan test ek veririm.Taraftar gruplarının içindeki ağbi pozisyonunda olanlarında bu sürecin içindeki taraftarlar adına ne yaparlar bilemem. Benim bildiğim bu yaşananlarda kontrolden çıkanlara yine onlar ,doğru olanı anlatabilirler. Süreç kırma dökme devri değil. Sürec Sakaryaspora el verme süreci. Bazı ufak ayrıntıları büyütmek Sakarya spora yarar değil zarar verir. Son yaşananlarda, o taraftar grubu çizmeyi aşmıştır. Bu şık düşmeyen sürecide sekiz haftalık lig maratonu içinden şimdilik kaydıyla söküp atmak gerek.Bu söküp atma eylemini çok benimsemesem de ,Sakarya sporun menfaatleri beni bir süreliğine böyle düşünmeye itiyor.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!