Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

GÖZLEM )Atan ve tutan hikayesi

featured

GÖZLEM

Atan ve tutan hikayesi

Sakaryaspor kendinden daha üstün vede daha iyi oynayan bir takımı zaman zaman eline aldığı maçın içinden 2,5 luk pozisyondan Berk İsmail’le iki gol bularak kazandı. Atan attı ,kalede kurtaran kurtardı. Bu maç için atanla tutan hikayesi başlığını bu nedenle tercih ettim. Kaleci Oğuz biri penaltı olmak üzere mutlak dört gollük pozisyona geçit vermeyerek maçın içinden çıkan üç puanın  oluşmasına katkı veren   en önemli isim oldu. Bu maçı allayıp pullayıp laf ebeliği yaparak çok fazla yazarak kafanızı şişirmek istemem. Sonuçta kazanan haklıdır. Sonuçta Sakaryasporun kendi alanına hapsolduğu anlarda, oyuna geç müdahalelerde bulunduğu için tepki toplayan, kazanan takımın teknik sorumlusu  Şaban Yıldırımada kızamazsınız. Dedim ya kazanan haklıdır da ,kazandık ileriye ne taşıdık?. Yenilerden sadece Sınana forma uzatılan maçta Sinan’ı beğendim. Kaliteli bir kumaş. Transferin son günü Yaser gitmiş, keşke giderken yanında Abdullazizide getirseydi.  Bizden iyi bir takımı yendik ama ileriye ne taşıdık sorusunu bir kez daha kendime soruyorum. Kazandık ama bu takımla bu teknik adamla çok ileriye koşamayız diye düşünüyorum. Yenilseydik Yıldırım gidermeydi? Sanmıyorum, o bu yönetimin saha içi silahşoru. Gelin Tuzla maçının özetini bir kez daha önünüze koyarak ölüp ölüp dirildiğimiz maçın içinde var olan görüntülere bir kez daha göz atalım. Oğuz kalesinde devleşti. Bir penaltı, üç mutlak gol pozisyonuna geçit vermedi Berk İsmail ikinci yarıda gollerine devam etti. Direkler ve Tuzlanın forvetleri atamadıklarıyla bizim evde kalan üç puana katkı sundular. Yıldırım hoca gecen hafta şansızlıktan dem vuruyordu, bakalım Tuzla maçından sonra neler diyecek.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!