Gözlem

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gözlem
Serdivan avlanmadı
Serdivanspor Avcılar önünde işi sıkı tuttu. Serdivan Avcılar önünde Karasu’nun düştüğü duruma düşmedi ,düşmemesinde , çok zorlandı. Hüseyin Ersinde Avcılar fırtınası ikinci yarıda başladı. Konuk takım takımın oyuna ortak olduğu an futbol gereği görülen bir kırmızıyla bir kişi eksik kalınca futbol ve skor avantajı Serdivansporun karı olarak ortada kaldı. Buna rağmen Avcılar yinede beraberlik için yüklendi. Bu süreçte Serdivanspor ,Enesle ,Necmiyle ,Özgürle çıkılan kontrataklarda üretken olamayınca ,Avcıların direnci maç sonuna kadar sürdü. Kazanan Serdivan Sakaryadaki Bal yarışında Karasuyla yer değiştirdi. B u galibiyet bu yönüyle onları mutlu etmeli. Ancak ben bu işin futbol tarafında Avcıları daha iyi buldum. Düştük diyerek belli bir rahatlıkları olsa da belli bir oyun kurguları var. Ayağa pası iyi yapıyorlar. Geleceğe yönelik futbolcu resimleri bu takımda var. Deniz (11) Serkan (9) Doğan (8) nolu oyuncuları çok beğendim. Serdivana Enes Nalbatoğlu yakışmış. İkinci golde onun ayak izleri vardı. Ancak bir hastalığı var top servislerinde zamanlama hatasının yanı sıra ,bencilliği var. Avcılar önünde ben birde Kürşatı beyendim deyip ,eve gideyim.
KÖTÜ FUTBOL
Ankaradan gelen haberler kötü futbol izleriyle dolu. Karşılaşmayı Spor 54 adına izleyen Ömer sarıca ,Ankara Demir galibiyetini anlatırken, dökülen futbolcu kimliklerinden sıkça bahsetti. Onun yorumlarına göre Ercüment Çoşkundere yine saçma sapan oyuncu değişikliklerine başvurmuş. Pazarın geleceği Cumartesiden belli olur misali, bu kötü futbol bizi uzun süre taşımaz dediğimizin üstünden bir hafta geçmeden futbol felaketi bizi Ankarada yakaladı. Ankara Demirspor ilk yarıda bizi gece gözüyle ,ikinci yarıda da gündüz gözüyle yendi. Biz kötü futbollada kazanarız diyen, biraz değil, çok fazla atıyor. Bu felaketin erken gelmesi tek avuntumuz olsunda toparlanmak şartıyla.
nazim aktürk

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!