Görme Engelli Sporculardan Büyük Başarı

img_4660
Abone Ol
Daha Fazla

Görme Engelli Sporculardan Büyük Başarı

11-13 Ekim tarihlerinde Aksaray İlinde düzenlenen Görme Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası’na katılan Sakarya Görme Engelliler Spor Kulübü sporcuları şampiyonadan başarılı sonuçlarla döndü.

Sporculardan Fedai Özal yarıştığı 50 m. serbest, 100 m. ve 400 m. serbest stillerde altın, Yusuf Durdurmuş 100 m. sırtüstü, 100 m. kurbağalama stilde altın, 100 m. ve 400 m. serbest stillerde gümüş, Muhammet Sefa Durdurmuş 4×50 m. karışık stilde gümüş, Akın Şentürk ise 50 m. serbest stilde gümüş, 100 m. sırtüstünde bronz madalyanın sahibi oldu.

Başarılı sporcular ve Sakarya Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Akın Şentürk, antrenörler Halil İbrahim Aydın, Yeliz Kurucu, Serkan Gülez ve Teknik Direktör Adnan Arman, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Başarılı sporcuları ve kulüp yetkililerini tek tek kutlayan Çelikel, başarının engel tanımadığını bize bir kez daha kanıtladınız. Bu anlamlı başarılarınızın tekrarını diliyor, bundan sonra katılacağınız şampiyonalarda başarılar diliyorum, dedi.

img_4660

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!