ermin elmas

GEYVESPOR DA YENİ SEZON YENİ HEYECAN

GEYVESPOR DA YENİ SEZON YENİ HEYECAN

Geçtiğimiz sezon büyük başarı göstererek Süper Amatör Ligine çıkan Geyvespor’da yeniden başkanlığa seçilen Erdinç Tuna, yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Geyvespor futbol takımı 4 Mayıs’ta gerçekleştirdiği kongre sonrası yeni yönetimiyle iftar programında bir araya geldi.
Geyve Yıldız Lokantasında olağan genel kurulu sonrası gerçekleştirilen iftarlı ilk toplantıda önemli mesajlar veren Başkan Tuna, Geyvespor’a bugüne kadar hizmet verenlere teşekkür ederek söze başladı. Tuna; “Geyvespor’un yabancısı değiliz. Genç ve içi spor sevgisi taşıyan arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz güçlü Geyvespor imajı ile geçen sezonki başarımızı taçlandırmak istiyoruz dedi.

Eski Yönetime Teşekkür

Sakarya 1.Amatör Futbol Liginin son haftasında Geyve tarihinde daha önceleri görülmeyen bir taraftarımızın desteğiyle nefesleri kesen bir maç sonrası şampiyon olduklarını ifade eden Başkan Tuna; Geyvespor’da genç ve spor sevdalısı arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz geçen seneki yönetimle yakaladığımız bu sinerjiyi başarıya dönüştürmüş olup tüm Geyve ile paylaştık.Bu bağlamda eski yönetimimize , futbolcularımıza Geyveli esnafımıza, iş adamlarımıza ve bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum.

Yeni Dönem Yeni heyecan

Geyvespor olarak 10 sene sonra şampiyonluğu yeniden tadarak süper amatör ligine çıktıklarını belirten başkan Tuna; Şimdi sizlerle yeni bir döneme başlıyoruz inşallah. Çıktığımız Süper amatör liginde kalıcı olabilmek en büyük arzumuz olacaktır.İşimizin zorluğunu biliyoruz. Ama genç ve çalışkan yeni yönetimimiz ile niyetimizin halis olduğu bilinciyle bu işi de başaracağımızdan hiç şüphe duymuyorum, dedi

Yeni Stad Özlemi

Maalesef 50 bin nüfusu ile şampiyon bir takıma yakışmayan Sakarya’nın en kötü sahasında maçlarını oynayarak şampiyon olduklarını söyleyen Başkan Erdinç Tuna,Diğer ilçelere gidiyoruz, kıskanmıyoruz ama imreniyoruz. İlçemize gelen takımlar karşısında mahçup duruma düşüyoruz.Sayın Belediye Başkanımızın girişimleriyle yeni sahamız ile alakalı çalışmalar devam ediyor. Sanayi sitesine gelmeden eski adıyla Sarıgazi merası denilen yaklaşık 100 dönümlük arazi mera vasfından çıkarılarak Gençlik ve spor bakanlığına devredildi.

Ancak yeni stadın sezona yetişmeyeceğinden malesef bu sezonda maçlarımızı eski sahamızda oynayacağız.

Yeni Stad Geyvesporun Miladı Olacak

Başkan Tuna; İnşallah Geyvespor camiası olarak yeni stadımız tamamlandığında bu ilçenin gençlerine yakışan, alt yapısıyla çoçuklarımıza ilham olacak bir stad ile Geyvespor sevdalılığını bir çığ gibi büyütürüz.Yetkililerimizin stad projesi için çalışmalarını takip ediyoruz.İnşallah müjdeli haberlerini tüm Geyveliler adına bekliyoruz, dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna konuşmasının sonunda;Bizler geçtiğimiz sezon önce niyet ettik sonra azim ettik. Başarının anahtarının azim olduğunu bir kez daha görmüş olduk.Yürekten İnanıyorum ki Önümüzdeki sezon Geyvespor’un adı yine çok konuşulacak. Ramazan ayının ilk günlerinde halis niyetimizle genç ve yüreğinde spor sevgisi taşıyan siz değerli arkadaşlarımla güzel bir yola çıktık. Değer bildiğimiz büyüklerimizin, esnaflarımızın ve iş adamlarımızın destekleriyle çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri muvaffak eylesin..
Bu şehrin takımı Geyvespor “Her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. dedi

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

GEYVESPOR YÖNETİM KURULU
S.NOADI ve SOYADIMESLEĞİ
1Erdinç TUNAKAMU ÇALIŞANI
2Murat YILDIZESNAF
3CemiL KÜLTEESNAF
4Ömer KAYAOĞLUESNAF
5Ali DEMİRESNAF
6İlyas ÖZDEMİRÖZEL SEKTÖR
7Emre UYSALESNAF
8Fehmi YILDIZESNAF
9Yunus Emre GÜNGÖRESNAF
10Tugay GÜNGÖRESNAF
11Erkan HAMMAZESNAF
12Yasin ÇETİNKAYAESNAF
13Kenan TUNAAVUKAT
14Yasin ÇAKMAKESNAF
15Fatih PEHLİVANESNAF
16Fehmi UYSALESNAF
17S.Emre ÖZDEMİRESNAF
18Ünsal ERGÜNESNAF
19Burak KARACAOĞLUESNAF
20İsmet KARACANESNAF
21İbrahim POYRAZESNAF
22Hasan DOĞRUKAMU ÇALIŞANI
23İsmail KARAESNAF
24Ünal DEMİRESNAF
25Emre TINARESNAF
26Reyhan ŞAHİNESNAF
27Mahmut Selçuk GÜNGÖRÖZEL SEKTÖR
28Sinan KAYAESNAF
29İdris KIRÇILESNAF
30Yasin ÇOLAKESNAF
31Uğur MERTESNAF
32Adem TOPKAMU ÇALIŞANI
33Semih BERİKAMU ÇALIŞANI

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!