GEYVE BAYATSPOR ATEŞ PÜSKÜRÜYOR !

GEYVE BAYATSPOR ATEŞ PÜSKÜRÜYOR !

21 Kasım 2015 Cumartesi günü Arifiye Suni çim sahada oynanan As Arifiyespor-Geyve Bayatspor 1. Amatör Küme C Grubu müsabakası öncesinde Geyve Bayatspor’lu bir futbolcunun cenazesi olması sebebiyle Bayatspor yönetiminin Futbol İl temselcisi Ali Arslan’a durumun bildirildiği ve o gün oynanması gereken karşılaşmanın 1 Gün sonrasına alınması istenildiği söylendi.

KONUYA DUYARSIZ KALDILAR !

Ancak buna karşılık bulamadıklarını ve yine de o zor şartlarda maça gittiklerini söyleyen Geyve Bayatspor yöneticisi Cezmi Özcan,  Ali Arslan’a duyarsızlığı nedeniyle çok kırıldıklarını söylerken, “Askf Başkanı Yaşar zımba’yı aradık ve söyledik. Zımba da As Arifiyespor’a durumu anlattığı halde As Arifiyespor da maçın ertelenmesine karşı çıktı. Bu nedenle hem Askf Başkanı Yaşar Zımba’yı, hem Ali Arslan’ı hem de bize bu acı günümüzde bize duyarlılık göstermeyen As Arifiyespor’u kınıyoruz. Günler geçtikçe Hüseyin Kama’yı arar olduk. İnsan bu zor günde ne olursa olsun maçı bir gün sonrasına erteler. Burası bir köy yeri, insanlar cenaze nedeniyle bir araya geliyorlar bu şartlarda maç mı olur ? “ Diye konuştu.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!