Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor’un Hedefi Sultanlar Ligi

featured

2020 yılında Kadınlar Voleybol 2. Ligi’ni namağlup şampiyonlukla tamamlayan ve bu yıldan beri Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor’un başarısı devam ediyor. Voleybol Kadınlar 1. Ligi A Grubu’nda mücadele eden Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor, sezonun ilk periyodunu play-off şansı devam ederek kapattı. Sakarya ilini başarıyla temsil eden turuncu kırmızılı ekip, sezonun ikinci yarısında dünyanın en prestijli voleybol liglerinden sayılan Sultanlar Ligi’ne yükselme mücadelesini sürdürecek.

Sylvain Ducros: “Play-off yolunda takıma başarılar diliyoruz”

Sakarya Voleybol Spor’un ilk yarıdaki mücadelesi ve devam eden play-off şansıyla ilgili açıklama yapan Generali Sigorta Genel Müdürü ve CEO’su Sylvain Ducros: “Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor bulunduğu ligde Sakarya ilini ve markamızı başarıyla temsil ediyor. Takım ligin ilk devresini play-off şansıyla kapattı. İkinci devrenin başladığı bu günlerde takımın aynı performansla devam edeceğine ve play-off şansını son haftaya kadar zorlayacağına inanıyoruz. Takım oyuncularını ve yönetimini şu ana kadar gösterdikleri performans için tebrik ediyorum ve play-off yolunda başarılar diliyorum.” dedi.

Ömer Bektaş: “Amacımız ve hedefimiz büyük”

Ligin ilk yarısına dair takımın performansını değerlendiren Sakarya Voleybol Spor Başkanı Ömer Bektaş: “İlk yarıda gösterdikleri performans ve ortaya koydukları inanç dolayısıyla oyuncularımızı tebrik ediyorum. İkinci yarıda güven ve motivasyonumuzu artırarak daha üst seviyelere çıkmayı hedefliyoruz. Play-off umudumuz devam ediyor. Amacımız ve hedefimiz büyük. Önce play-offlara kalmak ve ardından da Sultanlar Ligi’ne çıkarak Avrupa’da mücadele etmek istiyoruz.” dedi.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!