Gençlik Spor’a tam not

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gençlik Spor’a tam not

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ve ekibi göreve geldiği günden beri Sporun, ve Sporcunun tüm eksiklerini anında gideren, Pamdemi Sürecinde Yurt dışından gelen vatandaşlarımızı KYK larda misafir eden, Ramazan ayında vefa örneği ile öğrenci ve büyüklerimizi unutmayarak Pandemi döneminde ortaya koydukları ev sahipliği ve üstlendikleri çok önemli misyonun ardından Bakanlık tarafından takdir toplayan ve Sakaryayı en iyi şekilde temsil ederek tüm dikkatleri üzerine çeketek takdir toplamıştı. Bu bağlamda Sakarya Amatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş ve iş insanı Bilal Özgök ile beraber Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’u ziyaret ederek Sakarya adına teşekkürlerini ilettiler. Özellikle yurtlarda karantina altında binlerce insanı ağırlayan ve evinde gibi konfor sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin insan üstü çabalarına teşekkür ederek, Spor üzerine sohbette bulunuldu. Spor İl Müdürlüğü görevine geldiği günden bu yana kısa süre içinde tesisleşme tadilat ve bakım onarım noktasında önemli kazanımlar sağlandığını söyleyen Sakarya AFD Başkanı ve Sakarya Voleybol Spor Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, “Özellikle yaşayan stad projesiyle ilgili bakanlık tarafından örnek proje olarak tarihe geçti. Bu şehrimiz sporu ve spor tesisleri adına çok önemli bir başarı. Sakarya Spor Şehrimi diye Müdürümüz bize soru sormuştur. Evet hep beraber bir spor şehriyiz. Şehrimizin tüm tesisleri bakım onarımdan geçerek en büyük kapalı atletizm tartan pistin ülkemizde nadir tesisler anlamında şehrimize kazandıran Arif müdürümüzü ve birbirinden kıymetli başarılı çalışma arkadaşlarını Spor camiası adına takdir ediyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy “Spor taban birlikleri ile sık sık bir araya gelip istişare ediyoruz. Bu toplantılar hizmet noktasında bizlere değer katıyor. Herkesin görüşleri bizler için çok önemli. 2019 yılı yapı ve tesisleşme olarak hedeflemiştir, çok verimli değerlendirip hedeflerimizin çok daha ötesine geçtik. Yaşayan stad projemize tüm stadı her alanda hergün kullanılabilir hale getirdik. Stadın içinde kamp bile kuracağız. Stad şehrimizin spora hizmet olarak kazandırılacak. Spor ile KYK birleşmesi çok verimli olduğunu görebiliyoruz. KYK karda 14-15 branş vardı ancak kapalı kutu idi Spor etkinliklerinde de başarılıydı. “Herkes için spor herkes için başarı” sloganıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tesisleşme ve tamir yeni tesisler kazanımlarının asıl karşılığını 3-5 yıl sonra daha net görmüş olacağız. Şehrimize Spor alanında çağ atlamayı hedefledik bunu da Spor taban birlikleri ve spora hizmet eden herkes ile beraber başaracağız” dedi

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!