featured

GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK GELECEĞE SAHİP ÇIKMAK DEMEKTİR

Sakarya 1.Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Fırtına gençler birliği spor kulübü, yeni sezonda iddialı bir takım kurmak için kolları sıvadı. Bu bağlamda maddi anlamda da desteğini buldu.
1.Amatör küme de mücadele eden Fırtına Gençler Birliği spor kulübüne destekler devam ediyor. Bu sezon yeni jenerasyon sloganından yola çıkarak kulübünün en güzel örneklerini sponsor sayısını artırarak göstermeyi başarıyor. Amatör futbolun yarayan kanası olan sahipsizlikten ötürü birçok spor kulübü zar zor ayakta kalmaya çalışırken Fırtına Gençler birliği spor kulübü bu sezon sponsor bularak bu algıyı yıkmayı başardı ve yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanmayı sürdürüyor.

SPOR BİR ŞEHRİN TANITIMI İÇİN ÖNEMLİ BİR FAALİYET ALANIDIR

Şehrimizin önde gelen mecaralarım com işletme sahiplerinden Ömer Sevindik Günümüz şartlarında yok olmaya yüz tutmuş amatör camiasında kulüplerimiz sahaya çıkmakta zorluk yaşadığı bu süreçte çorbada tuzumuz olsun diyerek gönülleri fethetti.

“GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK GELECEĞE SAHİP ÇIKMAK DEMEKTİR”

Fırtına Gençler birliği kulübüne Sponsorluk Veren Maceralarım com işletme sahiplerinden Ömer Sevindik yaptığı şu açıklamalarda bulundu; “Bu şehirde yaşıyorsak bu şehre hizmet etmek boynumuzun borcudur. Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu dönemlerde gençlere sahip çıkmak adına zor ve ağır bir yükün altına giren Fırtına Gençler birliği kulübüyle yaptığımız istişareler sonucunda ve araştırmalarımız doğrultusunda sponsorluk desteği sağlamamızın ne kadar faydalı olacağına kanaat getirdik. Gençlere yapılan hiçbir yatırım karşılıksız kalmaz. Her şey maddiyat değildir bu sporcu kardeşlerimizin hayır dualarını almakta bizlere huzur verir. Spora ve sporcuya destek olmaya gücümüz

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!