Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası için hazırlıklar sürüyor.

featured

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası için hazırlıklar sürüyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından düzenlenecek olan dev organizasyonun başlama tarihi netleşti. 23 Haziran’da başlayacak olan Turnuva, geçen yıl olduğu gibi yine Sakarya Atatürk Stadının yanındaki yeni adresinde sergilenecek. Turnuvaya başvurular 19 Haziran’da sona erecek ve kura çekimi 20 Haziran’da yapılacak. Katılım bedelinin 9 Bin TL olacağı Turnuvada yaş durumu şu şekilde oluşacak: GENÇ OLGUNLAR KATEGORİSİ: 34-41 yaş (1982-89 ve arasındaki doğumlular). OLGUNLAR KATEGORİSİ: 42-48 Yaş (1981-1975 ve arasındaki doğumlular), TECRÜBELİ OLGUNLAR KATEGORİSİ: 49 yaş ve üstü (1974 ve daha üstü doğumlular). UEFA Tarafından “DÜNYA’NIN EN İYİ ÖZEL FUTBOL ORGANİZASYONU’ ödülü verilen Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının diğer katılım ve oyun kuralları ile ilgili şartları, turnuvanın resmi internet sitesinden paylaşılacak. Turnuva Tertip Komitesi ve ASKF Başkanı Yaşar Zımba; “Dünya çapında bir marka haline gelen ve artık Sakarya’mızın vazgeçilmezi olan Turnuvamız, bu yıl da dostlukların pekiştiği bir organizasyon olacaktır. Hazırlıklarımızı büyük bir ciddiyetle sürdürüyoruz” dedi.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!