featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası star alıyor

Saat 21.00 Sakarya Kadın Futbolu Kulübünün kendi arasında yapacağı gösteri maçı.

: Saat 22.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Aydınlı Ticaret (Genç Olgunlar A Grubu Maçı)

Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Türk Metal Sendikası (Olgunlar A Grubu Maçı)

Ayrıca bu maçlar arasında konserler olacak ve ilimizin değerli Sanatçıları Oflu Kadir ile Ebru Kasapoğlu, seslendireceği parçalar ile açılış törenini renklendirecek

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü

29 Haziran 2022 Çarşamba

Saat 22.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Aydınlı Ticaret (Genç Olgunlar A Grubu)

Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Türk Metal Sendikası (Olgunlar A Grubu)

30 Haziran 2022 Perşembe

Saat 20.00 Başak Traktör-Narin Simit Fırını (Genç Olgunlar B Grubu)

Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Batu Balık-Eriş Yem&VesPro (Genç Olgunlar C Grubu)

Saat 23.00 Sakarya Yarenler-Yaymak Makine Bosna (Olgunlar B Grubu)

1 Temmuz 2022 Cuma

Saat 20.00 Cordel Enerji A.Ş.-Bayrak Ağaç A.Ş. (Genç Olgunlar C Grubu)

Saat 21.00 Erenler Olgunlar&Recep Acar 2.El Ticaret-Serdivan Gold (Olgunlar B Grubu)

Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor Taş Grup-Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul (Gençler D Grubu)

Saat 23.00 Towerlift Asansör-Ciğerci Sofuoğlu (Genç Olgunlar E Grubu)

2 Temmuz 2022 Cumartesi

Saat 20.00 Limas Grup-ASKF (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Cihanoğlu Tel Çit Sanayii-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)

Saat 22.00 Ada Eser Yapı-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)

Saat 23.00 Sakarya Emniyet-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)

3 Temmuz 2022 Pazar

Saat 20.00 Topçuoğlu Koltuk-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)

Saat 21.00 Kocaali Abatay Yapı-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 22.00 EGAS Mühendislik-Türk Yapı&Bardakpazari.com (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Saat 23.00 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya F.K.Turab Makine (Olgunlar B Grubu)

4 Temmuz 2022 Pazartesi

Saat 20.00 SBM Yupies Sun Solar-Özada Sigorta (Genç Olgunlar B Grubu)

Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar C Grubu)

Saat 22.00 Bies Cafe-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 23.00 Ak-Belde A.Ş.-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

5 Temmuz 2022 Salı

Saat 20.00 Yaymak Makine Bosna-Erenler Olgunlar&Recep Acar 2.El Ticaret (Olgunlar B Grubu)

Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar A Grubu)

Saat 22.00 Taraklı Kazım Usta-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 23.00 Serkan Aydın Saç Ekimi-Cihanoğulları Tel Çit Sanayii (Gençler A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!