featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 7’nci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
7’nci Akşam Maçları

Yaymak Makina Bosna: 8-Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.: 2
Hakem: Süleyman Hilmi Metin
Yaymak Makina Bosna: Engin İrdem, Özcan Tanıl, Cemil Gümüş, Berat Ferik, Murat Bayram, Ferdi Aksakal, Şenol Kargün, Murat Kepez, Tuna Koçoğlu, Engin Esmer, Akan Mıhçı
Antrenör: Suat Onar
Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Ticaret: Mustafa Arslan, Cumhur Öcal, Engin Uğurkan, Murat Eren, Erdem Uğurkan, Ersoy Yıldırım, Engin Yılmaz, Tamer Ekmekçi, Erol Çiçek, Engin Akyıldız,
Antrenör: Muharrem Süel
Goller: Dk.9 Şenol Kargün, Dk.17 Özcan Tanıl, Dk.30-47-51 Ferdi Aksakal, Dk.38 Engin Esmer, Dk.44 Akan Mıhçı, Dk.48 Cemil Gümüş (Yaymak Makina Bosna), Dk.36-48 Engin Yılmaz (Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.)

Vien Yapı&İHL Mezunları: 5-Hendek Sarılar Fındık: 10
Hakem: Efe Ökden
Vien Yapı&İHL Mezunları: Fahrettin Demiryandı, Cafer Canbaz, Selim Topçu, Turgay Porsuk, Ertan Özcan, Hakan Alkan, Metin Öztürk, Celil Güner, Furkan Soydan, Muhammet Candan
Antrenör: Muhittin Çelik
Hendek Sarılar Fındık: Selim Ertuğrul, Erhan Turunç, Mesut Canlı, Bahadır Erol, Recep Anılmış, İdris Demir, Yusuf Dural, Coşkun Barutçu, Erdoğan Özcan, Faruk Sarman, Recai Kandemir, Özgür Canbulat
Antrenör: Ender Cevahirci
Goller: Dk.3-41 Metin Öztürk, Dk.29-46 Hakan Alkan, Dk.34 Furkan Soydan (Vien Yapı&İHL Mezunları). Dk.4 Erhan Turunç, Dk.14 Erdoğan Özcan, Dk.19 Bahadır Erol, Dk.35 İdris Demir, Dk.36-40-46 Yusuf Dural, Dk.42 Özgür Canbulat, Dk.44-50 Faruk Sarman (Hendek Sarılar Fındık)

İstanbul Doğuş Gold: 7-Taraklı Kazım Ustaspor: 4
Hakem: Beytullah Yiğit
İstanbul Doğuş Gold: Emrah Meşe, Ersin Ürer, Erkan Vani, Ufuk Yoldaş, Oktay Balkaya, Suat Güz, Gökhan Önsal, Samet Arslan
Antrenör: Hasan Kösemen
Taraklı Kazım Ustaspor: Cavit Akbal, Atıf Özen, Turgay Özen, Hakan Özen, Engin Dönmez, İbrahim Coşkun Demirarslan, Osman Yasir Pektaş
Antrenör: Barış Dönmez
Goller: Dk.10-28 Gökhan Önsal, Dk.14-45 Erkan Vani, Dk.31-35 Oktay Balkaya, Dk.45 Samet Arslan (İstanbul Doğuş Gold), Dk.10-50 Osman Yasir Pektaş, Dk.33 İbrahim Coşkun Demirarslan, Dk.36 Engin Dönmez (Taraklı Kazım Ustaspor)

Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: 3-Serkan Aydın Saç Ekimi: 5
Hakem: Yücel Demir
Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: Samet Kadrioğlu, Nazmi Durat, Ramazan Dağlı, Metin Kurnazer, Yasin Özten, Şenol Abanoz, Serhat Cengiz, Cihan Yanova, Olcay Uzun
Antrenör: Emrah Akkuş
Serkan Aydın Saç Ekimi: Hakan Mercan, Muhammed Erman, Kadir Öztürk, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Servet Duman, Salim Ünlü, Engin İmamoğlu, Yasin Çatalbaş, İsmail Erdem, Nail Dağhan
Antrenör: Kazım Kamışoğlu
Goller: Dk.15 Şenol Abanoz, Dk.22 Cihan Yanova, Dk.37 Olcay Uzun (Cihanoğulları Tel Çit Sanayi), Dk.11 Nail Dağhan, Dk.16 Hasan Çatan, Dk.20-44 İsmail Erdem, Dk.50+1 Ünsal Dağhan (Serkan Aydın Saç Ekimi)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!