featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 41’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
41’inci Akşam Maçları

Topçuoğlu Koltuk: 3-Towerlift Asansör: 5
Hakem: Alperen İnanır
Topçuoğlu Koltuk: Engin Bostancı, Zülfü Toraman, Hayri Vatansever, Volkan Karaca, Musa Avcı, Yusuf Öden, Mehmet Özcan, Gürkan Kiraz, İsmail Topçuoğlu, Hilmi Kısa
Antrenör: İbrahim Topçuoğlu
Towerlift Asansör: Erdal Şakar, Egemen Gürşimşek, Adil Onur Dönmez, Ömer Ediş, Mesut Aka, Kasım Abaş, Erkan Vani, Aykut Akbaş
Antrenör: Serkan Şakar
Goller: Dk.11-49 Egemen Gürşimşek, Dk.15 Erkan Vani, Dk.26 Ömer Ediş, Dk.51 Mesut Aka (Towerlift Asansör), Dk.27-33 İsmail Topçuoğlu, Dk.41 Mehmet Özcan (Topçuoğlu Koltuk)

Sakarya F.K. Cumhur Çelik: 3-Hendek Sarılar Fındık: 2
Hakem: Kerem Şenneyli
Sakarya Futbol Kulübü&Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Cem Korkmaz, Orhan Tok, Ümit Serter Keskin, Fatih Faruşoğlu, Murat Akdeniz, Adil Yazıcı, Birol Yavuz
Antrenör: Çetin Serter
Hendek Sarılar Fındık: Selim Ertuğrul (K.Kart), Coşkun Barutçu, Erhan Turunç, Mesut Canlı, Bahadır Erol, Recep Anılmış, Hasan Furuncu, Yusuf Dural, Cengiz Furuncu, Faruk Sarman, Recai Kandemir, Özgür Canbulat
Antrenör: Ender Cevahirci
Goller: Dk.16 Erhan Turunç, Dk.52 Mesut Canlı (Hendek Sarılar Fındık), Dk.20 Cem Korkmaz, Dk.27 Fatih Faruşoğlu, Dk.34 Ümit Serter Keskin (Sakarya F.K.&Cumhur Çelik)
Kırmızı Kartlar: Dk.30 Selim Ertuğrul, Dk.40 (Yedek Kulübesinde) Mustafa Yılmaz (Hendek Sarılar Fındık)

Narin Simit: 7-İzrek A.Ş.: 16
Hakem: Murat Bay
Narin Simit: Erkan Sevil, Emre Güllep, Emrah Başak, Burak Sarıca, İrfan Can, Serdar Uysal, Erkan Uzunboy, Erhan Şimşek
Antrenör: Berkan Köroğlu
İzrek A.Ş.: Muharrem Kasa, Yasin Çelik, Serdar Pamuklar, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Ümit Tale, Burak Uzuner, Yaşar Aydın, Serkan İrdem, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Goller: Dk.1 Ayhan Kalyoncu, Dk.11-15-19-23-31-34-40-43 Engin Öztonga, Dk.25-26 Serkan İrdem, Dk.27 Ümit Tale, Dk.35-39 Yasin Çelik, Dk.38-49 Ahmet Kara (İzrek A.Ş), Dk.10-42 Emrah Başak, Dk.33-41-50 Erhan Şimşek, Dk.35 Erkan Uzunboy, Dk.50 Burak Sarıca (Narin Simit)

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında
İKİNCİ TUR FİKSTÜRÜ
20 Ağustos 2022 Cumartesi
Saat 20.30 Türk Metal Sendikası-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.30 Yaymak Makine Bosna-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi Yarı Final)
Saat 22.30 Aydınlı Ticaret-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar A Grubu)
21 Ağustos 2022 Pazar
Saat 20.30 Sakarya Bil Koleji-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.30 İzrek A.Ş.-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.30 (ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ)
22 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.30 Aydınlı Ticaret-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 21.30 Kuyudibisavaşspor&Taş Grup-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.30 Arslan İnşaat-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
NOT: Fikstürdeki sıkışma sebebiyle 23 Ağustos 2022 Salı günü turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
24 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Towerlift Asansör-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Arslan İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Kocaali Abatay Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
DUYURU: İkinci turda takımların her gün, üst üste maç yapmamaları için yeni program uygulanmıştır. İkinci turda bazı akşamlar üç, bazı akşamlar iki maç yapılacaktır.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!