featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 33’üncü Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
33’üncü Akşam Maçları

Ada Eser Yapı: 2-Sakarya Bil Koleji: 2
Hakem: Muhammet Kantaroğlu
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Enis Tort, Hamza Duman, Eyüp Berk, Haluk Yılmaz, Serkan Şişman, Serkan Gümüşel
Antrenör: Serkan Gümüşel
Sakarya Bil Koleji: Emre Arslan, Sabri Kuvancı, Serhat Karakayalar, İshak Topçu, Serkan Akyol, Murat Tiryaki, Önder Tiryaki
Antrenör: Seyhun Sarı
Goller: Dk.21-22 İshak Topçu (Sakarya Bil Koleji), Dk.43-49 Eyüp Berk (Ada Eser Yapı)

BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: 5-Kuyudibisavaşspor Taş Grup: 8
Hakem: Bedirhan Gökdemir
BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin, Sercan Yılmaz, Turgay Koçkar, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, Duran Mutlu, Çetin Akpınar, Ferhat Genç
Antrenör: Yücel Yayla
Kuyudibisavaşspor Taş Grup: Erhan Atmaca, Enes Buruşoğlu, Kemal Yazıcı, Hakim Karakaya, Enes Ayvacı, Özgür Sürekçi, Fikri Yılmaz, Selçuk Bektaş
Antrenör: Yıldırım Çelik
Goller: Dk.2-13 Fikri Yılmaz, Dk.19-26 Enes Buruşoğlu, Dk.23 Enes Ayvacı, Dk.43 Erhan Atmaca, Dk.50 Özgür Sürekçi, Dk.53 Hakim Karakaya (Kuyudibisavaşspor Taş Grup), Dk.4 Erhan Taşçıkar, Dk.18-22 Ferhat Genç, Dk.37 Turgay Koçkar, Dk.38 Sercan Yılmaz (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)

Türk Metal Sendikası: 4-İzrek A.Ş.: 10
Hakem: Zeki Erdem Şen
Türk Metal Sendikası: Kemal Demir, Murat Tortop, Gökhan Gülçiçek, Tuncay Yılmaz, Kadir Murat Şen, Gökhan Yıldız, Emre Akkuş, Burak Aydın
Antrenör: Özcan Tanıl
İzrek A.Ş.: Sertan Saral, Yasin Çelik, Serdar Pamuklar, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Ümit Tale, Burak Uzuner, Serkan İrdem, Ayhan Kalyoncu, Levent Demiray, Ahmet Kara
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Goller: Dk.3-17 Yasin Çelik, Dk.15-25-29 Engin Öztonga, Dk.26 Serdar Pamuklar, Dk.33-37 Ümit Tale, Dk.43-48 Cemalettin Parlak (İzrek A.Ş), Dk.4 Gökhan Yıldız, Dk.7-9 Gökhan Gülçiçek, Dk.45 Kadir Murat Şen (Türk Metal Sendikası)

Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında
İKİNCİ TUR FİKSTÜRÜ
11 Ağustos 2022 Perşembe
Saat 20.30 Egas Mühendislik-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Hendek Sarılar Fındık-Sakarya F.K.&Turab Makine (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Narin Simit-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
12 Ağustos 2022 Cuma
Saat 20.30 Towerlift Asansör-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.30 Sakarya Yarenler-Sakarya F.K.&Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Kocaali Abatay Yapı-Aydınlı Ticaret (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
13 Ağustos 2022 Cumartesi
Saat 20.30 Türkyapı&bardakpazari.com.-Yaymak Makine (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Ada Eser Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.30 Narin Simit-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
NOT: 14 Ağustos Pazar günü Sakaryaspor’un maçı olduğundan dolayı turnuvada müsabaka yapılmayacaktır.
DUYURU: İkinci turda takımların her gün, üst üste maç yapmamaları için yeni program uygulanmıştır. Turnuvamızda her akşam üç maç yapılacaktır. .

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!