featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 26’ıncı Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
26’ıncı Akşam Maçları

BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: 9-Serkan Aydın Saç Ekimi: 4
Hakem: Zeki Erdem Şen
BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset: İlhan Sezgin (K.Kart), Turgay Koçkar, Adnan Muslu, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, Ferhat Genç, Erkan Turgay, Duran Mutlu, İsmet Yüzücü
Antrenör: Yücel Yayla
Serkan Aydın Saç Ekimi: Hakan Mercan, Muhammed Erman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Servet Duman, Engin İmamoğlu, Yasin Çatalbaş, İsmail Erdem, Nail Dağhan
Antrenör: Kazım Kamışoğlu
Goller: Dk.4-38 (Pen.)-43-50 Erhan Taşçıkar, Dk.10-19 Duran Mutlu, Dk.14-46 Turgay Koçkar, Dk.34 Ferhat Genç (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset), Dk.5-33-37 İsmail Erdem, Dk.41 (Pen.) Servet Duman (Serkan Aydın Saç Ekimi)
Kırmızı Kart: Dk.49 İlhan Sezgin (BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset)

Sakarya Murat Eğitim Kurumları: 13-Sakarya Doğal Taş Dünyası: 4
Hakem: Yücel Demir
Sakarya Murat Eğitim Kurumları: Muharrem Dardağan, Erkan Çorbacıoğlu, Ferhat Asan, Gökhan Çelikaslan, Cihat Özkılıç, Kadir Yıldırım
Antrenör: Efkan Akarlar
Sakarya Doğal Taş Dünyası: Ercan Uyanık, Ertuğrul Canım, Halil İbrahim Göl, Yavuz Şanlı, Ümit Yıldırım, Ahmet Şentürk, Şeyhmus Aluş, Musa Volkan Keser, Ozan Ulutaş
Antrenör: Semih Şenoğul
Goller: Dk.8 Musa Volkan Keser, Dk.31 Ozan Ulutaş, Dk.48 Ümit Yıldırım, Dk.49 Ertuğrul Canım (Sakarya Doğal Taş Dünyası), Dk.9 Ferhat Asan, Dk.18-42 Cihat Özkılıç, Dk.19-26-28-31-43-44-47-48 Kadir Yıldırım, Dk.33 Gökhan Çelikaslan, Dk.38 Erkan Çorbacıoğlu (Sakarya Murat Eğitim Kurumları)

Erişyem&Vespro: 3-Sakarya Bil Koleji: 6
Hakem: Efe Ökden
Erişyem&Vespro: Şevket Yaman, Öztürk Kılınç, Emre Önür, Emrah Kalın, Mümin Akman, Fatih Göklüoğlu, Ergün Akdağ, Sercan Yılmaz, Selman Korkmaz
Antrenör: Abdullah Kara
Sakarya Bil Koleji: Emre Arslan, Sabri Kuvancı, Serhat Karakayalar, İshak Topçu, Serkan Akyol, İbrahim Yılmaz, Aydın Taşkın
Antrenör: Seyhun Sarı
Goller: Dk.2-30 İbrahim Yılmaz, Dk.11 Sabri Kuvancı, Dk.17 Aydın Taşkın, Dk.29 Serkan Akyol, Dk.41 İshak Topçu (Sakarya Bil Koleji), Dk.21 Sercan Yılmaz, Dk. 27-30 Öztürk Kılınç (Erişyem&Vespro)

Ada Eser Yapı: 12-Başak Traktör A.Ş.: 1
Hakem: Berkay Aykın
Ada Eser Yapı: Şerafettin Özdemir, Enis Tort, Hamza Duman, Eyüp Berk, Haluk Yılmaz, Serkan Şişman, Serkan Gümüşel, Semih Alankaya
Antrenör: Serkan Gümüşel
Başak Traktör A.Ş.: Taner Tosun, Özkan Dirmenci, Osman Serdaroğlu, Ahmet Hakan Asil, Galip Baş, Fahri Kahveci
Antrenör: Engin Mercan
Goller: Dk.8 Haluk Yılmaz, Dk.12-31-38 Hamza Duman, Dk.14 Serkan Gümüşel, Dk.15-42 Enis Tort, Dk.18-19 Serkan Şişman, Dk.21-41-47 Eyüp Berk (Ada Eser Yapı), Dk.48 Taner Tosun (Başak Traktör A.Ş.)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
2 Ağustos 2022 Salı
Saat 20.00 Türk Metal Sendikası-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu))
Saat 21.00 Limas Group-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Ak Belde A.Ş.-Berk Yapı Akyazıspor (Tecrübeli Olgular Kategorisi)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
3 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Özada Sigorta-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Aydınlı Ticaret (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Bies Cafe (Genç Olgunlar D Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!