featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 25’inci Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
25’inci Akşam Maçları

Kocaali Abatay Yapı: 4-İstanbul Doğuş Gold: 3
Hakem: Berkan Sercan Dertli
Kocaali Abatay Yapı: Dağhan Aslan, Yasin Emecan, Nizamettin Kemal Metin, Barış Turgut, Murat Şahin, Yakup Yılmaz
Antrenör: Yasin Macuncu
İstanbul Doğuş Gold: Samet Arslan, Ersin Ürer, Erkan Vani, Oktay Balkaya, Serkan Önsal, Gökhan Önsal, Suat Güz
Antrenör: Hasan Kösemen
Goller: Dk.11 Nizamettin Kemal Metin, Dk.12-21-33 Barış Turgut (Kocaali Abatay Yapı), Dk.15 Serkan Önsal, Dk.26 Ersin Ürer, Dk.48 Gökhan Önsal, (İstanbul Doğuş Gold)

Türk Metal Sendikası: 4-Narin Simit: 3
Hakem: Eyüp Ensar Kurt
Türk Metal Sendikası: Kemal Demir. Murat Tortop, Gökhan Gülçiçek, Kadir Murat Şen, Gökhan Yıldız, Şenol Karatay, Emre Akkuş, Gürkan Bostan
Antrenör: Özcan Tanıl
Narin Simit: Coşkun Yılmaz, Erhan Şimşek, Emrah Başak, Burak Baş, Burak Sarıca, İrfan Can, Serdar Uysal, Erkan Uzunboy, Erkan Sevil
Antrenör: Berkan Köroğlu
Goller: Dk.7 Gökhan Gülçiçek, Dk.19 Murat Tortop, Dk.44-49 Gökhan Yıldız (Türk Metal Sendikası) Dk.2 Burak Sarıca, Dk.38 İrfan Can, Dk.42 Burak Baş (Narin Simit)

Kılıçoğlu Otomotiv: 13-Sakarya Yarenler: 4
Hakem: Bedirhan Gökdemir
Kılıçoğlu Otomotiv: Adem Sobacı, Sezai Çapa, Hüda Cemil Kılıç, Hayati Bekar, Kazım Kamışoğlu, Yılmaz Arslan, Serkan Bilgeç, Hakan Öncü, Nedim Çavuş
Antrenör: Erkan Turgay
Sakarya Yarenler: Kazım Şamil Bilgin, Mücahit Topaloğlu, Cevat İpşiroğlu, Levent Gündüz, Osman Tandoğan, İrfan Şimşek, İsmail Emre Demircioğlu
Antrenör: Güngör Öztürk
Goller: Dk.1 Levent Gündüz, Dk.6-46 İrfan Şimşek, Dk.43 Cevat İpşiroğlu (Sakarya Yarenler), Dk.2 Levent Gündüz (K.Kalesine), Dk.7-10-21 Hakan Öncü, Dk.16 Serkan Bilgeç, Dk.20-41-45-47 Yılmaz Arslan, Dk.31 Hayati Bekar, Dk.38-49 Hüda Cemil Kılıç, Dk.47 Nedim Çavuş (Kılıçoğlu Otomotiv)

Aydınlı Ticaret: 12-Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: 4
Hakem: Tayfun Güz
Aydınlı Ticaret: Volkan Ötünç, Mustafa Yılmaz, Ömer Gündostu, Cengiz Reis, Ahmet Şentürk, Semih Topçuoğlu, Ceyhun Sarı, Mustafa Agah Şen, Hasan Hüseyin Kan, Özgür Özkan
Antrenör: İsmail Bakkal
Cihanoğulları Tel Çit Sanayi: Samet Kadrioğlu, Emre Seymen, Metin Kurnazer, Hüseyin Şahin, Yasin Özten, Şenol Abanoz, Nazmi Durat, Serhat Cengiz, Cihan Yanova, Olcay Uzun
Antrenör: Emrah Akkuş
Goller: Dk.4 Cengiz Reis, Dk.16-24-26-28-31-33 Mustafa Agah Şen, Dk.37-40 Ceyhun Sarı, Dk.44 Özgür Özkan, Dk.47 Semih Topçuoğlu, Dk.48 Ahmet Şentürk (Aydınlı Ticaret), Dk.8 Cihan Yanova, Dk.39 Metin Kurnazer, Dk.42 Olcay Uzun, Dk.50 Şenol Abanoz (Cihanoğulları Tel Çit Sanayi)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
1 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Murat Eğitim Kurumları-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Erişyem&Vespro-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 23.00 Ada Eser Yapı-Başak Traktör A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
2 Ağustos 2022 Salı
Saat 20.00 Türk Metal Sendikası-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu))
Saat 21.00 Limas Group-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Ak Belde A.Ş.-Berk Yapı Akyazıspor (Tecrübeli Olgular Kategorisi)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
3 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Özada Sigorta-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Aydınlı Ticaret (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Yaymak Makine Bosna-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 23.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Bies Cafe (Genç Olgunlar D Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!