Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası16cı Akşam Maç « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası16cı Akşam Maç

Bu haber 03 Temmuz 2019 - 10:44 'de eklendi ve Bu haber 34 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası16cı Akşam Maç

Akyazı Konak İnşaat: 2-Sakarya Bahçeşehir Koleji: 5

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Akyazı Konak İnşaat: Mesut Özkan, Mustafa Kocabey, Turan Taşkın, Adil Yazıcı, Recep Koşar, Güngör Açıkgöz, Hasan Öztürk, Berat Ferik, Ali Uzuner, Nadir Orsavaş

Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Mustafa Ateş

Antrenör: Soner Boz

Goller: Dk.1-3 Ümit Serter Keskin, Dk.25 Cengiz Furuncu, Dk.43 Mustafa Ateş, Dk.47 (K.Kalesine) Recep Koşar (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.48 Mustafa Kocabey, Dk.49 Hasan Öztürk (Akyazı Konak İnşaat)

Sarı Kart: Dk.31 Berat Ferik (Akyazı Konak İnşaat)

Yılmazlar İnşaat: 2-Milli Eğitim: 3

Hakem: Sinem Çetin

Yılmazlar İnşaat: Yaşar Kumaş, Ali Nalçacı, Kadir Gül, Mustafa Hikmet, Sadettin Dağlı, Sadullah Yılmaz, Ayhan Muşmuloğlu, Fahrettin Berk, Osman Berk, Recep Sarı (K.Kart)

Antrenör: Sinan Yılmaz

Milli Eğitim: Güngör İçer, Kemal Güven, Necmi Sağıroğlu, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Atilla Çolak, Koray Hoşbay, Oğuz Caner, İbrahim Demirtaş

Antrenör: İlhan Muslu

Goller: Dk.8 Osman Berk, Dk.29 Fahrettin Berk (Yılmazlar İnşaat), Dk.18 İbrahim Demirtaş, Dk.36 Oğuz Caner, Dk.50+2 (K.Kalesine) Kadir Gül (Milli Eğitim)

Sarı Kartlar: Dk.41 Sadettin Dağlı, Dk.44 Fahrettin Berk, Dk.47 Recep Sarı (Yılmazlar İnşaat), Dk.47 Atilla Çolak (Milli Eğitim)

Kırmızı Kart: Dk.50 (Direk) Recep Sarı (Yılmazlar İnşaat)

STA Spor Kompleksi: 3-Cumhur Çelik: 1

Hakem: Harun Özkan

STA Spor Kompleksi: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Hasan Türler, Engin Ünlü, İlker Doğan, Koray Avcı, Tamer Yüksel, Erhan Baylan, Emre Kökten Saylan, Ergün Demir, Engin Akyıldız

Antrenör: Özer Yüksel

Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, İrfan Dal, Abdullah Doğan, Nadir Kurt, Mehmet Emin Dertli

Antrenör: Ayhan Çokiçli

Goller: Dk.10 Eser Balaban, Dk.25 Emre Kökten Saylan, Dk.48 Ergün Demir (STA Spor Kompleksi), Dk.49 İrfan Dal (Cumhur Çelik)

Sarı Kartlar: Dk.39 Engin Vatan (Cumhur Çelik), Dk.50 Kroay Avcı (STA Spor Kompleksi)

Uzman Kimya: 10-Kebapçı Bey: 1

Hakem: Sinan Bilgin

Uzman Kimya: Ahmet Ediz, Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Cengiz Kuybulu, Yasin Usta, Ahmet Polat, Emrah Toylar, Şenol Kargün, Birol Yavuz, Sinan Özalp

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Sami Aydın, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Ercan Kaçar, Murat Can, Çetin Serter, Ergün Özgör, Erhan Kantere

Antrenör: Mehmet Can Özgür

Goller: Dk.2-3-12-50 Şenol Kargün, Dk.4-5 Birol Yavuz, Dk.31-49 Emrah Toylar, Dk.39-44 Yasin Yılmaz (Uzman Kimya), Dk.24 Çetin Serter (Kebapçı Bey)

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 2-Sakarya Masterlar Derneği: 2

Hakem: Halit Musaoğlu

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı, Ahmet Kurt, Musa Avcı

Antrenör: Ferhat Demirtaş

Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Mustafa Çabuk, Yasin Çelik, Murat Balaban, Selim Özer, Aytekin Kebelioğlu, Halil Karaaslan

Antrenör: Ayhan Çetin

Goller: Dk.15 Yasin Çelik, Dk.40 Mustafa Çabuk (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.21 Selahattin Arslan, Dk.46 Ahmet Kurt (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.50 Selahattin Arslan (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı), Dk.50+1 Yasin Çelik (Sakarya Masterlar Derneği)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

3 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Enma İnşaat-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Marmara İnan İzolasyon-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya 79-Çalışkan Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar)

4 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Delta Teknik-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Çiftçi Kardeşler-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Eriş Yem-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

5 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.30 Adapazarı Belediyesi-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 İnci Mutfak-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kayar Sucuk-Gürtırspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)

6 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 19.30 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Akyazı Konak İnşaat-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kebapçı Bey-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Yılmazlar İnşaat-TA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

7 Temmuz 2019 Pazar

Saat 19.30 Çalışkan Otomotiv-Bakas igorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler)

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sakarya 79-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

8 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Bes Aydınlar Yapı-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Yıldız Yemek-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.