Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 41ncı Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 41ncı Akşam Maçları

Bu haber 29 Temmuz 2019 - 1:05 'de eklendi ve Bu haber 37 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 41ncı Akşam Maçları

İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: 3-Ada Eser Yapı: 0 (H)

NOT: Bu karşılaşma Ada Eser Yapı takımının sahaya çıkmaması nedeniyle, Hakem Levent Gümüşdere tarafından iptal edilmiştir. Turnuva Tertip Komitesi, maçı İnci Mutfak&Şeker Mahallesi takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescillemiştir.

Eser Okulu Bahçıvanspor: 8-Murat Eğitim Sakarya: 6

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Dursun Akgöl, İlker Hızal, Cemalettin Parlak, Burak Aydın, Şenol Karatay, Ümit Tale, Murat Tiraki, Abdullah Hün

Antrenör: Kadir Kocacık

Murat Eğitim Sakarya: Volkan Yazıcı, Erkan Çorbacıoğlu, Efkan Akarlar, İskender İşçi, Kemal Cavnar, Yusuf Taylan, Sezer Huysuz, Mesut Tekye, İlyas Asan, Kadir Yıldırım

Antrenör: İsmail Bostancı

Goller: Dk.6 İlyas Asan, Dk.17-42-50+1 Yusuf Taylan, Dk.36 Erkan Çorbacıoğlu, Dk.49 Kadir Yıldırım (Murat Eğitim Sakarya), Dk.10-25-25+1-47 Murat Tiraki, Dk.16 Cemalettin Parlak, Dk.34 (Pen.) Burak Aydın, Dk.38 Ümit Tale, Dk.50+2 Şenol Karatay (Eser Okulu Bahçıvanspor)

NOT: Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Bahçeşehir Koleji maçının sonunda çıkan olaylar bu maç öncesinde her iki takım tarafından protesto edilmiştir. İki takımın futbolcuları, 30 saniye boyunca sahada kendi aralarında top çevirdi.

Ferkas Mühendislik: 2-İzrek Automotive Labels: 10

Hakem: Yiğit İsmail Abdullahoğlu

Ferkas Mühendislik: Şerafettin Özdemir, Halil İbrahim Kurban, Doğan Konuklar, Emrah Yılmaz, Orhan Tok, Meriç Akkaya, Enis Tort

Antrenör: Davut Arslan

İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Ahmet Kara, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop

Antrenör: Talip Toprak

Goller: Dk.5 Cengiz Reis, Dk.14-23 Semih Topçuoğlu, Dk.19 Mustafa Agah Şen, Dk.27 Ümit Kahya, Dk.36-42 Ahmet Kara, Dk.38 Hakan Tan, Dk.41 Tuncay Yılmaz, Dk.49 Murat Tortop (İzrek Automotive Labels), Dk.30 Orhan Tok, Dk.48 Emrah Yılmaz (Ferkas Mühendislik)

Sivişoğlu Yapı: 0-Çiftçi Kardeşler: 3 (H)

NOT: Bu karşılaşma Sivişoğlu Yapı takımının sahaya çıkmaması nedeniyle, Hakem Engin Bıçak tarafından iptal edilmiştir. Turnuva Tertip Komitesi, maçı Çiftçi Kardeşler takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescillemiştir.

DİKKAT(!): 27 Temmuz 2019 Cumartesi akşamı oynanan Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Bahçeşehir Koleji maçının bitiminde yaşanan olaylar üzerine olağanüstü olarak toplanan Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Tertip Komitesi, oy birliği ile aşağıdaki kararları almıştır;

HAKEM VE SAHA GÖREVLİLERİNE YÖNELİK FİİLİ SALDIRI NEDENİYLE

1-Akyazı Konak İnşaat takımının turnuvadan ihraç edilmesine

2-Akyazı Konak İnşaat takımının aynı isimle 3 yıl boyunca turnuvaya alınmamasına

Ayrıca söz konusu maçın Hakem ve gözlemci raporlarını inceleyen Turnuva Disiplin Kurulu da aşağıdaki kararları almıştır;

1-Akyazı Konak İnşaat takımından Ali Uzuner ve Berat Ferik’in 4’er, Turan Taşkın ve Recep Koşar’ın ise 5’er maçtan men edilmesine, Cemil Kurtoğlu’nun 5 yıl hak mahrumiyetine

2-Aynı akşam oynanan Sakarya Masterlar Derneği-Uzman Kimya karşılaşmasında kırmızı kart gören Sakarya Masterlar Derneği oyuncusu Halil Karaaslan’ın 3 maçtan men edilmesine

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

29 Temmuz 2019 Pazartesi (Tecrübeli Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat

Saat 22.00 Remax Hür-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market

30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)

Saat 21.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Şampiyonluk maçı)

31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Eser Okulu Bahçıvanspor

(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)

Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş.

1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)

Saat 20.00 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 21.30 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk Maçı)

2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)

Saat 20.00 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 21.30 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.