SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   40ncı Akşam Maçları

Bu haber 28 Temmuz 2019 - 15:06 'de eklendi ve Bu haber 84 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   40ncı Akşam Maçları

Sakarya Bahçeşehir Koleji: 7-Akyazı Konak İnşaat: 6

Hakemler: Sinan Bilgin, Muhammet Basri Batmaz, Berat İnekçioğlu

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Hasan Öztürk, Engin Esmer, Ümit Serter Keskin, Soner Boz, Mustafa Ateş, Hüseyin Sunar Karakayış, Mehmet Zafer Akbaş

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Akyazı Konak İnşaat: Mustafa Arslan, Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş, Hasan Öztürk, Tuncay Budakin, Turan Taşkın, Berat Ferik, Mustafa Kocabey, Ali Uzuner, Recep Koşar

Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz

Goller: Dk.3-9-14-27 Ümit Serter Keskin, Dk.13-50+2 Engin Esmer, Dk.45 Mustafa Ateş (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.6-26-28 Tuncay Budakin, Dk.17 Ali Uzuner, Dk.23-24 Mustafa Kocabey (Akyazı Konak İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.29 Cengiz Furuncu (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.32 Berat Ferik, Dk.50 Turan Taşkın (Akyazı Konak İnşaat)

NOT: Bu sonuçla birlikte Olgunlar Kategorisinde ilk finalist Sakarya Bahçeşehir Koleji olmuştur.

Uzman Kimya: 10-Sakarya Masterlar Derneği: 9  

Hakemler: Gökhan Kahyacık, Ömer Faruk Kılıç, Kerem Şenneyli

Uzman Kimya: Engin İrdem, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Yasin Usta, Ahmet Polat, Bülent Belat, Şenol Kargün, Soner Neliker, Volkan Şahinkol, Birol Yavuz, Sinan Özalp

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Aytekin Kebelioğlu, Mustafa Çabuk, Halil Karaaslan, Yasin Çelik, Erkan Sezgin, Murat Balaban, Cem Karaca

Antrenör: Serkan Gidici

Goller: Dk.17-44-50+1 (Pen.) Yasin Çelik (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.19-49 Bülent Belat, Dk.21 Soner Neliker (Uzman Kimya)

Sarı Kartlar: Dk.34 Birol Yavuz (Uzman Kimya), Dk.35 Erkan Sezgin (Sakarya Masterlar Derneği)

Kırmızı Kart: Dk.50+2 Halil Karaaslan (Sakarya Masterlar Derneği)

Penaltılar: Normal süresi 3-3 biten karşılaşmanın skoru penaltılarla belirlenmiştir.

Uzman Kimya: Yasin Yılmaz (Gol), Bülent Belat (Gol), Şenol Kargün (Gol), Özcan Tanıl (Gol), Soner Neliker (Gol), Sinan Özalp (Gol), Yasin Usta (Gol),

Sakarya Masterlar Derneği: Yasin Çelik (Gol), Erkan Sezgin (Gol), Murat Balaban (Gol), Aydın Özmert (Gol), Mustafa Çabuk (Gol), Mehmet Demir (Gol), Aytekin Kebelioğlu (Aut)

NOT: Bu sonuçla birlikte Olgunlar Kategorisinde ikinci finalist Uzman Kimya olmuştur.

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

28 Temmuz 2019 Pazar (Genç Olgunlar Çeyrek Finali)

Saat 20.30 İnci Mutfak&Şeker Mahallesi-Ada Eser Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Murat Eğitim Sakarya

Saat 22.30 Ferkas Mühendislik-İzrek Outomotive Labels

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Çiftçi Kardeşler

29 Temmuz 2019 Pazartesi (Tecrübeli Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat

Saat 22.00 Remax Hür-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market

30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)

Saat 20.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Şampiyonluk maçı)

31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 A Grup Birincisi-B Grup İkincisi

(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)

Saat 22.00 B Grup Birincisi-A Grup İkincisi

1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk Maçı)

2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.