Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    37nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    37nci Akşam Maçları

Bu haber 25 Temmuz 2019 - 9:31 'de eklendi ve Bu haber 74 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    37nci Akşam Maçları

STA Spor Kompleksi: 3-Sakarya Masterlar Derneği: 8

Hakem: Muhammet Basri Batmaz

STA Spor Kompleksi: Osman Demircioğlu, Hasan Türler, Engin Ünlü, İlker Doğan, Koray Avcı, Tamer Yüksel, Ergün Demir, Emre Kökten Saylan, Engin Akyıldız

Antrenör: Özer Yüksel

Sakarya Masterlar Derneği: Erol Çiçek, Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Mustafa Çabuk, Halil Karaaslan, Yasin Çelik, Erkan Sezgin, Murat Balaban, Caner Bedir

Antrenör: Serkan Gidici

Goller: Dk.4-7-26 Yasin Çelik, Dk.25-42 Halil Karaaslan, Dk.27-47-50 Erkan Sezgin (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.9-32 Emre Kökten Saylan, Dk.49 Tamer Yüksel (STA Spor Kompleksi)

Yılmazlar İnşaat: 6-Kebapçı Bey: 3

Hakem: Kerem Şenneyli

Yılmazlar İnşaat: Savaş Tan, Kadir Gül, Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Mustafa Yavuz, Zafer Sarı

Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz

Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Sami Aydın, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Ercan Kaçar, Resul Güzelalp, Murat Can, Çetin Serter, Ersin Tırpan, Ergün Özgör

Antrenör: Çetin Serter

Goller: Dk.6 Kadir Gül, Dk.11-19 Mustafa Yavuz, Dk.32-39 Sadettin dağlı, Dk.49 Mustafa Hikmet (Yılmazlar İnşaat), Dk.13 Çetin Serter, Dk.47 Tarık Aladağ, Dk.50 Ercan Kaçar (Kebapçı Bey)

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 7-Cumhur Çelik: 5

Hakem: Berat İnekçioğlu

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Çetin Tunçat, Soner Çalışkan, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı

Antrenör: Erdem Baykan

Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, Abdullah Doğan, Salih Baş, Mehmet Emin Dertli, Sezgin Cumhur

Antrenör: Ayhan Çokiçli

Goller: Dk.1-31 Ahmet Kurt, Dk.2 Selahattin Arslan, Dk.20-37-47 Serkan Kunduz, Dk.26 Soner Çalışkan (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı), Dk.17-24 Salih Baş, Dk.19 Engin Vatan, Dk.25 Hakan Sezvan, Dk.45 Abdullah Doğan (Cumhur Çelik)

Sarı Kartlar: Dk.7 Sezgin Cumhur (Cumhur Çelik), Dk.45 Metin Öztürk (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)

Sakarya Bahçeşehir Koleji: 3-Uzman Kimya: 1

Hakem: Murat Baş

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Mustafa Ateş

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Uzman Kimya: Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Ahmet Polat, Emrah Toylar, Şenol Kargün, Soner Neliker, Birol Yavuz, Sinan Özalp

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Goller: Dk.13 Soner Neliker (Uzman Kimya), Dk.23-36 Ümit Serter Keskin, Dk.42 Mustafa Ateş (Sakarya Bahçeşehir Koleji)

Sarı Kartlar: Dk.7 Şenol Kargün, Dk.22 Özcan Tanıl, Dk.32 Yasin Yılmaz (Uzman Kimya), Dk.14 Cengiz Furuncu (Sakarya Bahçeşehir Koleji)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı

26 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

27 Temmuz 2019 Cumartesi (Olgunlar Kategorisi Yarı Finali)

Saat 20.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Akyazı Konak İnşaat

Saat 22.00 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği

28 Temmuz 2019 Pazar (Genç Olgunlar Çeyrek Finali)

Saat 20.30 İnci Mutfak&Şeker Mahallesi-Ada Eser Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Murat Eğitim Sakarya

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Çiftçi Kardeşler

Saat 23.30 Ferkas Mühendislik-İzrek Outomotive Labels

29 Temmuz 2019 Pazartesi (Tecrübeli Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 Grup 1ncisi-Grup Dördüncüsü

Saat 22.00 Grup 2ncisi-Grup Üçüncüsü

30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk maçı)

31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 A Grup Birincisi-B Grup İkincisi

(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)

Saat 22.00 B Grup Birincisi-A Grup İkincisi

1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk Maçı)

2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.