Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 33ncü Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 33ncü Akşam Maçları

Bu haber 20 Temmuz 2019 - 17:33 'de eklendi ve Bu haber 63 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 33ncü Akşam Maçları

Sakarya Efe Tur: 3-Ferkas Mühendislik: 4

Hakem: Muhammet Kantaroğlu

Sakarya Efe Tur: Uğur Beler, Ekrem Birer, Ufuk Korhan Kaşlı, Ersin Balcı, Ferdi İyem, Faruk Kavakçı, Emrah İyem, Aycan Pekşen

Antrenör: Emin Dindaroğlu

Ferkas Mühendislik: Şerafettin Özdemir, Halil İbrahim Kurban, Doğan Konuklar, Emrah Yılmaz, Yakup Karabulut, Meriç Akkaya, Orhan Tok, Enis Tort, Ümit Tiflis

Antrenör: Davut Arslan

Goller: Dk.5-35 Emrah Yılmaz, Dk.37 Ümit Tiflis, Dk.49 Yakup Karabulut (Ferkas Mühendislik), Dk.14 Faruk Kavakçı, Dk.18 (K.Kalesine) Enis Tort, Dk.21 Ufuk Korhan Kaşlı (Sakarya Efe Tur)

Sarı Kartlar: Dk.6 Ufuk Korhan Kaşlı (Sakarya Efe Tur), Dk.31 Yakup Karabulut (Ferkas Mühendislik)

Ada Eser yapı: 7-Sivişoğlu Yapı: 5

Hakem: Gökhan Kahyacık

Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Semih Alankaya, Abdurrahman Çağaltay, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Serkan Gümüşel, Serdal Şişman, Eyüp Berk

Antrenör: Yok

Sivişoğlu Yapı: Dağhan Aslan, Aytaç Lütfü Ayhan, Emre Filizfidanoğlu, Eren Tan, Barış Turgut, Selçuk Yıldız, Volkan Şahinoğlu, Serdar Hamarat, Serdar Ergelen, Abdülkadir Baş

Antrenör: Serdar Ergelen

Goller: Dk.11 Haluk Yılmaz, Dk.13 Serdar Ergelen (K.Kalesine), Dk.16-25 Serkan Gümüşel, Dk.31 Serdal Şişman, Dk.32 Abdurrahman Çağaltay, Dk.49 Eyüp Berk (Ada Eser Yapı), Dk.26 (Pen.) Volkan Şahinoğlu, Dk.44 Emre Filizfidanoğlu, Dk.47-50 Abdülkadir Baş, Dk.48 Selçuk Yıldız (Sivişoğlu Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.19 Hamza Duman (Arda Eser Yapı), Dk.20 Emre Filizfidanoğlu, Dk.25 Serdar Ergelen (Sivişoğlu Yapı)

Murat Eğitim Sakarya: 4-İnci Mutfak&Şeker mahallesi: 4

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Murat Eğitim Sakarya: Volkan Yazıcı, Erkan Çorbacıoğlu, Efkan Akarlar, İskender İşçi, Yusuf Taylan, Sezer Huysuz, Mesut Tekye, İlyas Asan, Kadir Yıldırım

Antrenör: Akın Yıldırım

İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: Ferhat Duman, Turgay Akyüz, Ramazan Kurtuldu, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Adem Emir

Antrenör: Servet Duman

Goller: Dk.2-27-36 Kadir Yıldırım, Dk.16 Mesut Tekye (Murat Eğitim Sakarya), Dk.3 Ünsal Dağhan, Dk.25 Yasin Çatalbaş, Dk.31 (Pen.) Servet Duman, Dk.50+5 Adem Emir (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi)

Sarı Kartlar: Dk.37 Selim Karabaş, Dk.41 Nail Dağhan (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi), Dk.44 Sezer Huysuz (Murat Eğitim Sakarya)

Çemsan A.Ş:: 16-Bes Aydınlar Yapı: 7

Hakem: Murat Baş

Çemsan A.Ş.: Rahmi Avcı, Yalçın Arıkan, Fatih Karagülle, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Engin Öztonga, Mehmet Açık, Nuri Çolak, Yaşar Aydın

Antrenör: Emrah Çelikel

Bes Aydınlar Yapı: Engin Kasım, Ozan İşbilir, Serkan Özer, Murat Uygun, Ceyhun Tezcan, Hakan Altun, Mehmet Öztürk, Ali Barış Boncuk

Antrenör: Ali Barış Boncuk

Goller: Dk.2 Serkan Özer, Dk.9-16-34-36 Mehmet Öztürk, Dk.31 Murat Uygun, Dk.49 Hakan Altun (Bes Aydınlar Yapı), Dk.6-13-14-19-21-42-44-47 Engin Öztonga, Dk.7 Serhat Karakayalar, Dk.8-24-35-46 Yaşar Aydın, Dk.22-26 Serdar Pamuklar, Dk.45 Mehmet Açık (Çemsan A.Ş.)

İzrek Automotive Labels: 10-Kılıçoğlu Otomotiv: 2

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Birol Hikmet, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop

Antrenör: Şükrü Kara

Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Zeki Nalçacıoğlu, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Ceyhun Sarı, Cemil Kılıç

Antrenör: Aydın Alkan

Goller: Dk.9-12 Cengiz Reis, Dk.20-21 Mustafa Agah Şen, Dk.26-44-50 Ümit Kahya, Dk.32 Semih Topçuoğlu, Dk.39-42 Ufuk Demirtaş (İzrek Automotive Labels), Dk.23 Hasan Kan, Dk.34 Ömer Gündostu (Kılıçoğlu Otomotiv)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

20 Temmuz 2019 Cumartesi (FİKSTÜR ARASI-MAÇ YOKTUR)

         21 Temmuz 2019 Pazar

Saat 19.30 Kebapçı Bey-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

22 Temmuz 2019 Pazartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Çiftçi Kardeşler-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Çemsan A.Ş.-Ferkas Mühendislik

Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Sivişoğılu Yapı

23 Temmuz 2019 Salı

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

24 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.