Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     31nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Sakaryaspor-Kocaelispor: 1-1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Salı )sofrası Beklenti

Köşe Yazıları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     31nci Akşam Maçları

Bu haber 18 Temmuz 2019 - 12:31 'de eklendi ve Bu haber 41 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     31nci Akşam Maçları

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 6-Gün İnşaat: 5

Hakem: Gökhan Kahyacık

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Aydın Alkan, Rıfat Deniz, Enver Deniz, Hayri Keskin, Arif Uz, Cevat Koç, Erdoğan Talay, Recep Durak

Antrenör: Suat Onar

Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Yusuf Baki

Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu

Goller: Dk.3-12-34 Erdoğan Talay, Dk.7 Rıfat Deniz, Dk.15 Enver Deniz, Dk.47 Arif Uz (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.13-19 Nail Kurt, Dk.23 Özcan Sönmez, Dk.25 Ali Alyüz, Dk.25+1 Cengiz Yazıcı (Gün İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.36 Ali Alyüz (Gün İnşaat), Dk.41 Aydın Alkan (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Narket)

Remax Hür-Yıldız Yemek: (TATİL)

NOT: İlk yarısı Remax Hür takımının 8-0 galibiyetiyle tamamlanan karşılaşma, sağanak yağış nedeniyle sahanın futbol oynamaya elverişsiz hale gelmesi üzerine Hakem Murat Baş tarafından iptal edilmiştir.

BU KARŞILAŞMANIN İKİNCİ YARISI VE ARDINDAN BAŞLAMASI GEREKEN DİĞER MÜSABAKALAR, HAVA ŞARTLARININ EL VERMEMESİ NEDENİYLE TATİL EDİLMİŞTİR. BU DOĞRULTUDA 18 TEMMUZ PERŞEMBE AKŞAMININ PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLMİŞTİR.

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

18 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 18.30 Remax Hür-Yıldız Yemek maçının ikinci yarısı (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 19.00 Beşkardeşler Mobilya-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-ERTELEME)

Saat 20.00 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar-ERTELEME)

Saat 23.00 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 24.00 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik

Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı

Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak

Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı

Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv

20 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

21 Temmuz 2019 Pazar

Saat 19.30 Kebapçı Bey-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Masterlar Derneği-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Akyazı Konak İnşaat-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

22 Temmuz 2019 Pazartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Çiftçi Kardeşler-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Çemsan A.Ş.-Ferkas Mühendislik

Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Sivişoğılu Yapı

23 Temmuz 2019 Salı

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkapya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

24 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Akyazı Konak İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.