SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  30ncu Akşam Maçları

Bu haber 17 Temmuz 2019 - 9:55 'de eklendi ve Bu haber 110 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  30ncu Akşam Maçları

İnci Mutfak: 1-Sivişoğlu Yapı: 1

Hakem: Engin Bıçak

İnci Mutfak: Ferhat Duman, Turgay Akyüz, Ramazan Kurtuldu, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Adem Emir

Antrenör: Serkan Sayet

Sivişoğlu Yapı: Dağhan Aslan, Burhan Varol, Aytaç Lütfü Ayhan, Eren Tan, Barış Turgut, Serdar Hamarat, Abdülkadir Baş, Volkan Şahinoğlu, Selçuk Yıldız

Antrenör: Serdar Ergelen

Goller: Dk.10 Aytaç Lütfü Ayhan (Sivişoğlu Yapı), Dk.42 Hasan Çatan (İnci Mutfak)

Sarı Kart: Dk.46 Ramazan Kurtuldu (İnci Mutfak)

İzrek Automotive Labels: 7-Bes Aydınlar Yapı: 1

Hakem: Hakan Can Yılmaz

İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Ahmet Kara, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Birol Hikmet, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop

Antrenör: Talip Toprak

Bes Aydınlar Yapı: Engin Yaşar, Ozan İşbilir, Serkan Özer, Ceyhun Tezcan, Hakan Altun, Mehmet Öztürk, Ali Barış Boncuk

Antrenör: Ali Barış Boncuk

Goller: Dk.16 Ümit Kahya, Dk.19 Semih Topçuoğlu, Dk.23-25 Cengiz Reis, Dk.27 Birol Hikmet, Dk.31-42 Ahmet Kara (İzrek Automotive Labels); Dk.39 Hakan Altun (Bes Aydınlar Yapı)

Sarı Kart: Dk.29 Ali Barış Boncuk (Bes Aydınlar Yapı)

Eser Okulu Bahçıvanspor: 4-Çiftçi Kardeşler: 9

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Abdullah Hün, Dursun Akgöl, Süleyman Duraklar, İlker Hızal, Volkan Yava, Cemalettin Parlak, Murat Tiraki, Şenol Karatay, Ümit Tale

Antrenör: Kadir Kocacık

Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Fatih Akgün, Ayhan Kalyoncu, İrfan Can, Kadir Murat Şen, İlhan Var, Mehmet Gümüştaş, Cihan Korucuoğlu, İshak Topçu

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.2-42-44 Fatih Akgün, Dk.16 Ayhan Kalyoncu, Dk.24 İlhan Var, Dk.26 Cihan Korucuoğlu, Dk.36-38-41 İshak Topçu (Çiftçi Kardeşler), Dk.13 (Pen.) Şenol Karatay, Dk.19-27-43 Ümit Tale (Eser Okulu Bahçıvanspor)

Kılıçoğlu Otomotiv: 5-Ferkas Mühendislik: 2

Hakem: Bahadır İleri

Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Zeki Nalçacıoğlu, Hakan Öncü, Cemil Kılıç, Ceyhun Sarı

Antrenör: Aydın Alkan

Ferkas Mühendislik: Halil İbrahim Kurban, Doğan Konuklar, Osman Atalay, Emrah Yılmaz, Engin Tekin, Yakup Karabulut, Enis Tort, Orhan Tok, Ümit Tiflis

Antrenör: Davut Arslan

Goller: Dk.9 Enis Tort, Dk.47 Engin Tekin (Ferkas Mühendislik), Dk.12-35 Ceyhun Sarı, Dk.27 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.38 Hasan Kan, Dk.50 Ömer Gündostu (Kılıçoğlu Otomotiv)

Çemsan A.Ş.: 10-Sakarya Efe Tur: 2

Hakem: Burak Olcar

Çemsan A.Ş.: Rahmi Avcı, Yalçın Arıkan, Fatih Karagülle, Serhat Karakayalar, Haydar Koç, Serdar Pamuklar, Engin Öztonga, Nuri Çolak, Yaşar Aydın, Kaan Dobra, Mehmet Açık, Turgut Okan

Antrenör: Emrah Çelikel

Sakarya Efe Tur: Uğur Beler, Ufuk Korhan Kaşlı, Ersin Balcı, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Gökhan Kaba, Aycan Pekşen, Yalçın Balık, Emrah İyem, Ekrem Birer

Antrenör: Emin Dindaroğlu

Goller: Dk.3-19-35-37-43 Engin Öztonga, Dk.29-30 Haydar Koç, Dk.32 Yaşar Aydın, Dk.45 Kaan Dobra, Dk.49 Fatih Karagülle (Çemsan A.Ş.), Dk.27 Aycan Pekşen, Dk.42 Gökhan Kaba (Sakarya Efe Tur)

Sarı Kartlar: Dk.17 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.), Dk.33 Ufuk Korhan Kaşlı, Dk.34 Ersin Balcı (Sakarya Efe Tur)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

17 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

18 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik

Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı

Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak

Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı

Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv

20 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.