Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  29ncu Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Halit Evin En acı günü

Foto Galeri, Sakaryaspor

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  29ncu Akşam Maçları

Bu haber 16 Temmuz 2019 - 12:16 'de eklendi ve Bu haber 28 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  29ncu Akşam Maçları

Akyazı Konak İnşaat: 9-Kebapçı Bey: 4

Hakem: Sinem Çetin

Akyazı Konak İnşaat: Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş, Recep Koşar, Tuncay Budakin, Berat Ferik, Ali Uzuner, Cemil Kurtoğlu

Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz

Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Ercan Kaçar, Resul Güzelalp, Murat Can, Çetin Serter, Ersin Tırpan, Ergün Özgör

Antrenör: Resul Güzelalp

Goller: Dk.3 Recep Koşar, Dk.9-20 Tuncay Budakin, Dk.23-31-40 Adil Yazıcı, Dk.29-42 Ali Uzuner, Dk.48 Cemil Kurtoğlu (Akyazı Konak İnşaat), Dk.19 (K.Kalesine) Nadir Orsavaş, Dk.21 Murat Can, Dk.33 Ersin Tırpan, Dk.44 Resul Güzelalp (Kebapçı Bey)

Sarı Kart: Dk.40 Çetin Serter (Kebapçı Bey)

Sakarya Masterlar Derneği: 6-Cumhur Çelik: 2

Hakem: Zeki Erdem Şen

Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Aytekin Kebelioğlu, Aydın Özmert, Mustafa Çabuk, Halil Karaaslan, Yasin Çelik, Erol Çiçek, Murat Balaban

Antrenör: Serkan Gidici

Cumhur Çelik: Abdullah Doğan, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, Sezgin Cumhur, Nadir Kurt

Antrenör: Mehmet Emin Dertli

Goller: Dk.12 Hakan Sezvan, Dk.17 Nadir Kurt (Cumhur Çelik), Dk.30-32-34-42 Yasin Çelik, Dk.31-33 Mustafa Çabuk (Sakarya Masterlar Derneği)

Sarı Kartlar: Dk.23 Hakan Sezvan, Dk.37 Nadir Kurt (Cumhur Çelik), Dk.37 Vedat Tapan (Sakarya Masterlar Derneği)

STA Spor Kompleksi: 1-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 0

Hakem: Furkan Kocayıldız

STA Spor Kompleksi: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Hasan Türler, Engin Ünlü, İlker Doğan, Koray Avcı, Tamer Yüksel, Ergün Demir, Emre Kökten Saylan, Murat Tunçlar, Engin Akyıldız

Antrenör: Tuncay Özkök

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Süleyman Yetim, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, Soner Çalışkan, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı

Antrenör: Erdem Baykan

Gol: Dk.6 Emre Kökten Saylan (STA Spor Kompleksi)

Sarı Kartlar: Dk.34 Önder Gökdemir (STA Spor Kompleksi), Dk.37 Selahattin Arslan (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)

Sakarya Bahçeşehir Koleji: 11-Yılmazlar İnşaat: 7

Hakem: Ömer Faruk Şahin

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Tuncay Pamuklar, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Mustafa Ateş

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Yılmazlar İnşaat: Savaş Tan, Ali Nalçacı, Kadir Gül, Mustafa Hikmet, Sadettin Dağlı, Fahrettin Berk, Mustafa Yavuz, Zafer Sarı

Antrenör: Celal Çevik

Goller: Dk.4-12-14-40-47-50 Ümit Serter Keskin, Dk.8-35-36-46 Mustafa Ateş, Dk.11 Mehmet Zafer Akbaş (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.17-20 Fahrettin Berk, Dk.19-42 Sadettin Dağlı, Dk.26-44 Zafer Sarı, Dk.48 Ali Nalçacı (Yılmazlar İnşaat)

Milli Eğitim: 0-Uzman Kimya: 3 (H)

NOT: Akşamın son karşılaşması, Milli Eğitim takımının sahaya çıkmaması üzerine, Hakem Berat İnekçioğlu tarafından iptal edildi. Turnuva Tertip Komitesi, karşılaşmayı Uzman Kimya Takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescilledi.

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

16 Temmuz 2019 Salı (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik

Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur

17 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

18 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik

Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı

Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak

Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı

Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv

20 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.