Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    23ncü Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    23ncü Akşam Maçları

Bu haber 10 Temmuz 2019 - 21:37 'de eklendi ve Bu haber 49 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    23ncü Akşam Maçları

Murat Eğitim Sakarya: 2-Ferkas Mühendislik: 2

Hakem: Bahadır İleri

Murat Eğitim Sakarya: Volkan Yazıcı, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Yusuf Taylan, Sezer Huysuz, Mesut Tekye, İlyas Asan, Kadir Yıldırım

Antrenör: İsmail Bostancı

Ferkas Mühendislik: Halil İbrahim Kurban, Doğan Konuklar, Emrah Yılmaz, Engin Tekin, Yakup Karabulut, Osman Aydın, Meriç Akkaya, Orhan Tok

Antrenör: Davut Arslan

Goller: Dk.18 Yusuf Taylan, Dk.26 Erkan Çorbacıoğlu (Murat Eğitim Sakarya), Dk.37-50 Yakup Karabulut (Ferkas Mühendislik)

Sarı Kart: Dk.50 Emrah Yılmaz (Ferkas Mühendislik)

Akyazıspor&Çetinkaya Market: 5-Beşkardeşler Mobilya: 2

Hakem: Hakan Can Yılmaz

Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Erol Yıldırım, Muammer Hikmet, Yusuf Yazıcı, Miktat Bakırcı, Nihat İçyüz, Yusuf Demirbaş, Mustafa Sağlam, Recai Eker, Ali İhsan Tarım, Murat Alan, Abdullah Uzungüngör

Antrenör: İrfan Dinçer

Beşkardeşler Mobilya: Şamil Bilgin, Şemsettin Ege, Soner Büyükergun, Münir Uçar, Levent Berber, Ahmet Demir, Derya Sökmenberk, Cemil Kocacık, İhsan Sezer, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.8 Nihat İçyüz, Dk.38-45 Yusuf Demirbaş, Dk.41 Recai Eker, Dk.47 Yusuf Yazıcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.17 Soner Büyükergun, Dk.42 Erdoğan Yavuz (Beşkardeşler Mobilya)

Sarı Kartlar: Dk.35 Münir Uçar, Dk.46 Levent Berber (Beşkardeşler Mobilya), Dk.50 Yusuf Demirbaş (Akyazıspor&Çetinkaya Market)

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 1-Remax Hür: 1

Hakem: Uğur Doğan

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Arif Uz, Cevat Koç, Yener Ersoy, Erdoğan Talay, Recep Durak, Aydın Alkan, Hayri Keskin, Murat Boyinik

Antrenör: Suat Onar

Remax Hür: İrfan Arkan, Abdullah Azizoğlu, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Beyler Gökçe, Aydın Kurucu, Aydın Günaydın, Orhan Kurtoğlu, Murat Alyüz, Engin Özdemir

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Goller: Dk.26 (K.Kalesine) İsmail Işıksoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.50 (Pen.) Ünal Dilek(Remax Hür)

Sarı Kartlar: Dk.32 Abdullah Azizoğlu, Dk.38 Orhan Kurtoğlu (Remax Hür), Dk.50 Arif Uz, Dk.50+1 Hayri Keskin (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)

Kayar Sucuk: 0-İzrek Automotive Labels: 3 (H)

NOT: Kayar Sucuk ile İzrek Automotive Labels takımları arasında oynanması gereken akşamın son maçı, Kayar Sucuk takımının sahaya çıkmaması üzerine, Hakem Engin Bıçak tarafından iptal edilmiştir. Turnuva Tertip Komitesi, karşılaşmayı İzrek Automotive Labels takımının 3-0 Hükmen galibiyeti şeklinde tescillemiştir.

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

10 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Gürtırspor-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ferizli Gücü-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Topçuoğlu Koltuk-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Eriş Yem-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

11 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

12 Temmuz 2019 Cuma

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.