SON DAKİKA

Halit Evin En acı günü

Foto Galeri, Sakaryaspor

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20nci Akşam Maçları

Bu haber 07 Temmuz 2019 - 10:54 'de eklendi ve Bu haber 73 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20nci Akşam Maçları

Uzman Kimya: 2-Sakarya Masterlar Derneği: 4

Hakem: Uğur Doğan

Uzman Kimya: Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Yasin Usta, Emrah Toylar (K.Kart), Ahmet Polat, Bülent Belat, Şenol Kargün, Soner Neliker, Sinan Özalp, Birol Yavuz

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Aydın Özmert, Mustafa Çabuk, Yasin Çelik, Erol Çiçek, Erkan Sezgin, Aytekin Kebelioğlu

Antrenör: Serkan Gidici

Goller: Dk.16 Mustafa Çabuk, Dk.34 Yasin Çelik, Dk.40 Erkan Sezgin, Dk.50 Vedat Tapan (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.44 (Pen.)-50+3 (Pen.) Soner Neliker (Uzman Kimya)

Sarı Kartlar: Dk.43 Birol Yavuz, Dk.45 Necmi Baltaoğlu (Uzman Kimya)

Kırmızı Kart: Dk.48 Emrah Toylar (Uzman Kimya)

Akyazı Konak İnşaat: 5-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 2

Hakem: Hamza Seyyar

Akyazı Konak İnşaat: Mustafa Arslan, Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş, Recep Koşar, Güngör Açıkgöz, Hasan Öztürk, Berat Ferik, Mustafa Kocabey, Ali Uzuner

Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Çetin Tunçat, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı

Antrenör: Erdem Baykan

Goller: Dk.8-41 Mustafa Kocabey, Dk.40-50+2 Hasan Öztürk, Dk.45 Ali Uzuner (Akyazı Konak İnşaat), Dk.14 Metin Öztürk, Dk.18 Akan Mıhçı (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)

Sarı Kartlar: 36 Selahattin Arslan, Dk.46 Çetin Tunçat (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)

Sakarya Bahçeşehir Koleji: 6-Milli Eğitim: 2

Hakem: Barbaros Tüzün

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Hasan Öztürk, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Faruk Sarman

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Milli Eğitim: Güngör İçer, Kemal Güven, Necmi Sağıroğlu, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Atilla Çolak, Taci Taş, Oğuz Caner, İbrahim Demirtaş

Antrenör: İlhan Muslu

Goller: Dk.9-12-14 Ümit Serter Keskin, Dk.17-22 Faruk Sarman, Dk.36 Hasan Öztürk (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.20 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.29 İbrahim Demirtaş (Milli Eğitim)

Kebapçı Bey: 2-Cumhur Çelik: 9

Hakem: Muhammed Basri Batmaz

Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Murat Can, Çetin Serter, Ersin Tırpan, Ergün Özgör, Erhan Kantere

Antrenör: Buğra Deniz

Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, İrfan Dal, Ersin Arslan, Abdullah Doğan, Salih Baş, Nadir Kurt, Mehmet Emin Dertli, Sezgin Cumhur

Antrenör: Ayhan Çokiçli

Goller: Dk.5-19 Ersin Arslan, Dk.28-40 Engin Vatan, Dk.35-46 Hakan Sezvan, Dk.36 İrfan Dal, Dk.41 Fatih Altay, Dk.45 (K.Kalesine) Zafer Başkurt (Cumhur Çelik), Dk.23-38 Çetin Serter (Kebapçı Bey)

Yılmazlar İnşaat: 5-STA Spor Kompleksi: 5

Hakem: Furkan Kocayıldız

Yılmazlar İnşaat: Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Ayhan Muşmuloğlu, Fahrettin Berk, Mustafa Yavuz, Osman Berk, Ali Nalçacı

Antrenör: Cihan Yılmaz

STA Spor Kompleksi: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Hasan Türler, Ergün Demir, Emre Kökten Saylan, Murat Tunçlar, Engin Akyıldız, İlker Doğan

Antrenör: Özer Yüksel

Goller: Dk.18-48 Emre Kökten Saylan, Dk.32 Eser Balaban, Dk.33-38 Ergün Demir (STA Spor Kompleksi), Dk.19-27 Sadettin Dağlı, Dk.20-39 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.41 Fahrettin Berk (Yılmazlar İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.17 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.42 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat), Dk.42 Emre Kökten Saylan, Dk.50+1 Önder Gökdemir (STA Spor Kompleksi)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

7 Temmuz 2019 Pazar

Saat 19.30 Çalışkan Otomotiv-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler)

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sakarya 79-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

8 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Bes Aydınlar Yapı-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Yıldız Yemek-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

9 Temmuz 2019 Salı

Saat 20.30 Murat Eğitim Sakarya-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kayar Sucuk-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar Kategorisi)

10 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Gürtırspor-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ferizli Gücü-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Topçuoğlu Koltuk-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Eriş Yem-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

11 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

12 Temmuz 2019 Cuma

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.