Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20nci Akşam Maçları

Bu haber 07 Temmuz 2019 - 10:54 'de eklendi ve Bu haber 44 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20nci Akşam Maçları

Uzman Kimya: 2-Sakarya Masterlar Derneği: 4

Hakem: Uğur Doğan

Uzman Kimya: Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Yasin Usta, Emrah Toylar (K.Kart), Ahmet Polat, Bülent Belat, Şenol Kargün, Soner Neliker, Sinan Özalp, Birol Yavuz

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Aydın Özmert, Mustafa Çabuk, Yasin Çelik, Erol Çiçek, Erkan Sezgin, Aytekin Kebelioğlu

Antrenör: Serkan Gidici

Goller: Dk.16 Mustafa Çabuk, Dk.34 Yasin Çelik, Dk.40 Erkan Sezgin, Dk.50 Vedat Tapan (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.44 (Pen.)-50+3 (Pen.) Soner Neliker (Uzman Kimya)

Sarı Kartlar: Dk.43 Birol Yavuz, Dk.45 Necmi Baltaoğlu (Uzman Kimya)

Kırmızı Kart: Dk.48 Emrah Toylar (Uzman Kimya)

Akyazı Konak İnşaat: 5-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 2

Hakem: Hamza Seyyar

Akyazı Konak İnşaat: Mustafa Arslan, Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş, Recep Koşar, Güngör Açıkgöz, Hasan Öztürk, Berat Ferik, Mustafa Kocabey, Ali Uzuner

Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Çetin Tunçat, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı

Antrenör: Erdem Baykan

Goller: Dk.8-41 Mustafa Kocabey, Dk.40-50+2 Hasan Öztürk, Dk.45 Ali Uzuner (Akyazı Konak İnşaat), Dk.14 Metin Öztürk, Dk.18 Akan Mıhçı (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)

Sarı Kartlar: 36 Selahattin Arslan, Dk.46 Çetin Tunçat (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)

Sakarya Bahçeşehir Koleji: 6-Milli Eğitim: 2

Hakem: Barbaros Tüzün

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Hasan Öztürk, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Faruk Sarman

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Milli Eğitim: Güngör İçer, Kemal Güven, Necmi Sağıroğlu, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Atilla Çolak, Taci Taş, Oğuz Caner, İbrahim Demirtaş

Antrenör: İlhan Muslu

Goller: Dk.9-12-14 Ümit Serter Keskin, Dk.17-22 Faruk Sarman, Dk.36 Hasan Öztürk (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.20 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.29 İbrahim Demirtaş (Milli Eğitim)

Kebapçı Bey: 2-Cumhur Çelik: 9

Hakem: Muhammed Basri Batmaz

Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Murat Can, Çetin Serter, Ersin Tırpan, Ergün Özgör, Erhan Kantere

Antrenör: Buğra Deniz

Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, İrfan Dal, Ersin Arslan, Abdullah Doğan, Salih Baş, Nadir Kurt, Mehmet Emin Dertli, Sezgin Cumhur

Antrenör: Ayhan Çokiçli

Goller: Dk.5-19 Ersin Arslan, Dk.28-40 Engin Vatan, Dk.35-46 Hakan Sezvan, Dk.36 İrfan Dal, Dk.41 Fatih Altay, Dk.45 (K.Kalesine) Zafer Başkurt (Cumhur Çelik), Dk.23-38 Çetin Serter (Kebapçı Bey)

Yılmazlar İnşaat: 5-STA Spor Kompleksi: 5

Hakem: Furkan Kocayıldız

Yılmazlar İnşaat: Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Ayhan Muşmuloğlu, Fahrettin Berk, Mustafa Yavuz, Osman Berk, Ali Nalçacı

Antrenör: Cihan Yılmaz

STA Spor Kompleksi: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Hasan Türler, Ergün Demir, Emre Kökten Saylan, Murat Tunçlar, Engin Akyıldız, İlker Doğan

Antrenör: Özer Yüksel

Goller: Dk.18-48 Emre Kökten Saylan, Dk.32 Eser Balaban, Dk.33-38 Ergün Demir (STA Spor Kompleksi), Dk.19-27 Sadettin Dağlı, Dk.20-39 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.41 Fahrettin Berk (Yılmazlar İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.17 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.42 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat), Dk.42 Emre Kökten Saylan, Dk.50+1 Önder Gökdemir (STA Spor Kompleksi)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

7 Temmuz 2019 Pazar

Saat 19.30 Çalışkan Otomotiv-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler)

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sakarya 79-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

8 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Bes Aydınlar Yapı-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Yıldız Yemek-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

9 Temmuz 2019 Salı

Saat 20.30 Murat Eğitim Sakarya-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kayar Sucuk-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar Kategorisi)

10 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Gürtırspor-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ferizli Gücü-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Topçuoğlu Koltuk-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Eriş Yem-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

11 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

12 Temmuz 2019 Cuma

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.