Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 20nci Akşam Maçları
Çalışkan Otomotiv: 12-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: 4
Hakem: Semih Kahraman
Çalışkan Otomotiv: Adem Sobacı, Ömer Birgin, Nihat Aktaş, Şenol Ulusoy, Ferhat Genç, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav
Antrenör: Sezgin Cumhur
Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: Fatih Özaltın, Bilal Hazar, Adnan Muslu, Zekai Erdoğan, Muhammed Kandemir, Murat Türk
Antrenör: Şeref Boz
Goller: Dk.3 Şenol Ulusoy, Dk.9-45 Nihat Aktaş, Dk.17-26-33-35-48 Ferhat Genç, Dk.19-25-43-49 Yunus Emre Şişman (Çalışkan Otomotiv), Dk.24-28 Muhammet Kandemir, Dk.29-37 Adnan Muslu (Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor)
—
Milli Eğitim: 10-Boızbeyler&Güneşlerspor: 8
Hakem: Halit Musaoğlu
Milli Eğitim: Emre Karaaslan, Fahrettin Demiryandı, Yusuf Yıldırım, Haluk Yılmaz, Sedat Bezci, Cemil Gökçeoğlu, Sadık Adatepe
Antrenör: Atilla Eken
Bozbeyler&Güneşlerspor: Ümit Özbey, Yusuf Kofoğlu, Mehmet Yılmaz, Recai Gürbüz, Bülent Yalçın, Serdar Aktürk
Antrenör: Ahmet Babacan
Goller: Dk.8-29-32-37 Haluk Yılmaz, Dk.11 Sadık Adatepe, Dk.12-46-48-50 Cemil Gökçeoğlu, Dk.17 Yusuf Yıldırım (Milli Eğitim), Dk.10-13-18 (Pen.)-41 Bülent Yalçın, Dk,15 Serdar Aktürk, Dk.27-34-49 Mehmet Yılmaz (Bozbeyler&Güneşlerspor)
Sarı Kartlar: Dk.36 Haluk Yılmaz (Milli Eğitim), Dk.36 Yusuf Kofoğlu, Dk.36 Mehmet yılmaz (Bozbeyler&Güneşlerspor)
—
Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor: 6-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: 4
Hakem: Berat İnekçioğlu
Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor: Burak Akçay, Halit Tekle, Ferdi Tüfekçi, Kemal Yazıcı, Nazım Onur Hoşoğlu, Tamer İmamoğlu, Suat Güz, Abdullah Kestane, Selçuk Yıldız
Antrenör: Onur Hoşoğlu
Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: Adil Çakır, Yakup Yılmaz, Uğur Tarakçı, Yasin Emecan, Yücel Arıbal, Bayram Turhan
Antrenör: Fahrettin Özkahya
Goller: Dk.5-21 Abdullah Kestane, Dk.25 Suat Güz, Dk.30-42-43 Selçuk Yıldız (Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor), Dk.11-28 (Pen.) Bayram Turhan, Dk.21-49 Yasin Emecan (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel)
—
Kılıçoğlu Otomotiv: 10-Topçuoğlu Koltuk: 4
Hakem: Cem Harman
Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Talip Toprak, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Ömer Akdağ, Zeki Nalçacıoğlu, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Güven Avcı, Cemil Kılıç, Ceyhun Sarı
Antrenör: Aydın Alkan
Topçuoğlu Koltuk: Şafak Topçuoğlu, Engin Bostancı, Hasan Şahin, Yusuf Öden, Beyti Aydın, İbrahim Çolak, İsmail Topçuoğlu, Alptuğ Kazıcıoğlu, Tuna Koçoğlu
Antrenör: Hilmi Kısa
Goller: Dk.4 İbrahim Çolak, Dk.18-29-44 İsmail Topçuoğlu (Topçuoğlu Koltuk), Dk.6-48 Güven Avcı, Dk.8-47 Ceyhun Sarı, Dk.11 Talip Toprak, Dk.19-21 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.27-28 Hakan Öncü, Dk.42 (Pen.) Cemil Kılıç (Kılıçoğlu Otomotiv)
Sarı Kart: Dk.41 Kadir Mestanlı (Kılıçoğlu Otomoıtiv)
—
Sakarya 79: 5-Enma İnşaat: 9
Hakem: Engin Bıçak
Sakarya 79: Samet Kadrioğlu, Nazmi Durat, Cüneyt Kaya, Abdullah Uçarcı, Aşkın Çelik, Ersin Başaran, Sinan Coşkun, Zekai Yıldız
Antrenör: Fatih Cica
Enma İnşaat: Ramazan Keser, Hüseyin Köse, Mehmet Mısırlıoğlu, Fikret Kaba, Abdullah Şen, Mustafa Faydalı, Murat Sofuoğlu, Olcay Yücel, Ziya Dursunoğlu, Engin Zor, Tuncay Çırak
Antrenör: Okan Orancı
Goller: Dk.2-21-25 Mustafa Faydalı, Dk.22 Murat Sofuoğlu, Dk.26-27-32-42 Fikret Kaba, Dk.28 Mehmet Mısırlıoğlu (Enma İnşaat), Dk.12 Aşkın Çelik, Dk.20-38 Cüneyt Kaya, Dk.43 Ersin Başaran, Dk.50 Zekai Yıldız (Sakarya 79)
—
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI
8 Temmuz 2019 Pazartesi
Saat 19.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Bes Aydınlar Yapı-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Yıldız Yemek-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)
9 Temmuz 2019 Salı
Saat 20.30 Murat Eğitim Sakarya-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Kayar Sucuk-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar Kategorisi)
10 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 19.30 Gürtırspor-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Ferizli Gücü-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Topçuoğlu Koltuk-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Eriş Yem-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)
11 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
12 Temmuz 2019 Cuma
Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
—