Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  18nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  18nci Akşam Maçları

Bu haber 05 Temmuz 2019 - 9:38 'de eklendi ve Bu haber 64 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  18nci Akşam Maçları

Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor: 3-Topçuoğlu Koltuk: 3

Hakem: Sunay Bayar

Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor: Turgay Yitiz, Halit Tekye, Ferdi Tüfekçi, Kemal Yazıcı, Nazım Onur Hoşoğlu, Tamer İmamoğlu, Suat Güz, Abdullah Kestane, Selçuk Yıldız, Yusuf Ali Çiftçi

Antrenör: Yıldırım Çelik

Topçuoğlu Koltuk: Engin Bostancı, Volkan Karaca, Hasan Şahin, Yusuf Öden, Beyti Aydın, İbrahim Çolak, İsmail Topçuoğlu, Alptuğ Kazıcıoğlu, Tuna Koçoğlu

Antrenör: Hilmi Kısa

Goller: Dk.11 İsmail Topçuoğlu, Dk.20-31 Yusuf Öden (Topçuoğlu Koltuk), Dk.21-29-32 Selçuk Yıldız (Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor)

Sarı Kart: Dk.50 İbrahim Çolak (Topçuoğlu Koltuk)

Delta Teknik: 5-Ada Lider: 2

Hakem: Hakan Can Yılmaz

Delta Teknik: İlhan Sezgin, Yahya Yakupoğlu, Salih Kılıçarslan, Yahya Yakupoğlu, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, İlter Tülüoğlu, Ali İnce, Çetin Akpınar

Antrenör: Yücel Yayla

Ada Lider: Cem Duyak, Kerim Ekşi, Murat Tarkan, Terim Reşit Zengin, Osman Atalay, Selçuk Delikara

Antrenör: İsa Müslim

Goller: Dk.16 Kerim Reşit Zengin, Dk.23 Osman Atalay (Ada Lider), Dk.29-34-46 Erhan Taşçıkar, Dk.30 Yahya Yakupoğlu, Dk.32 Gökhan Aslan (Delta Teknik)

Sarı Kart: Dk.48 Kerim Ekşi (Ada Lider)

Ferizli Gücü: 1-Eser Okulu Bahçıvanspor: 4

Hakem: Bahadır İleri

Ferizli Gücü: Bayram Kargün, Mürvet Tetik, Metin Surmaz, Ali Kudu, Volkan Bakan, Fatih Akgün, Cemil Gümüş

Antrenör: Yok

Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Dursun Akgöl, Önder Batmacı, Süleyman Duraklar, İlker Hızal, Volkan Yava, Cemalettin Parlak, Burak Aydın, Şenol Karatay

Antrenör: Kadir Kocacık

Goller: Dk.14 İlker Hızal, Dk.18 (K.Kalesine) Metin Surmaz, Dk.23-34 Burak Aydın (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.25 Cemil Gümüş (Ferizli Gücü)

Sarı Kartlar: Dk.40 Bayram Kargün (Ferizli Gücü), Dk.40 İlker Hızal, Dk.40 Burak Aydın (Eser Okulu Bahçıvanspor)

Çiftçi Kardeşler: 4-Kaya Ahşap&Türk Yapı: 3

Hakem: Hamza Seyyar

Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Ayhan Kalyoncu, Nizamettin Kemal Metin, İrfan Can, Kadir Murat Şen, Mehmet Gümüştaş, Sezai Demircan, Emrah Kılıç

Antrenör: Melih Türk

Kaya Ahşap&Türk Yapı: Engin İrdem, Fevzi Uzel, Cihan Yıldız, Enis Tort, Mustafa Sarı, Mesut Yılmaz, Mehmet Öztürk, Ümit Tiflis, Abdullah Çil, Orhan Ergün

Antrenör: Ümit Tale

Goller: Dk.6 Ümit Tiflis, Dk.31-49 Abdullah Çil (Kaya Ahşap&Türk Yapı), Dk.11-45 Kadir Murat Şen, Dk.24 Mehmet Gümüştaş, Dk.37 Sezai Demircan (Çiftçi Kardeşler)

Sarı Kartlar: Dk.36 Ümit Tiflis, Dk.48 Abdullah Çil (Kaya Ahşap&Türk Yapı), Dk.50 Kadir Murat Şen (Çiftçi Kardeşler)

Eriş Yem: 2-Çemsan A.Ş.: 11

Hakem: Uğur Doğan

Eriş Yem: Şevket Akman, Mustafa Göklüoğlu, Sinan Açar, Öztürk Kılınç, Mümin Akman, Yasin Baltürk, Selman Korkmaz, Abdullah İleli, Adem Demirci, Fatih Göklüoğlu

Antrenör: Ahmet Pırıldar

Çemsan A.Ş.: Yalçın Arıkan, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Nuri Çolak, Yaşar Aydın, Mehmet Açık

Antrenör: Emrah Çelikel

Goller: Dk.3-13-15-26-30-35-48 Yaşar Aydın, Dk.6-40 Serhat Karakayalar, Dk.22 Haydar Koç, Dk.45 Mehmet Açık (Çemsan A.Ş.), Dk.21 Adem Demirci, Dk.32 Yasin Baltürk (Eriş Yem)

Sarı Kart: Dk.46 Fatih Göklüoğlu (Eriş Yem)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

5 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.30 Adapazarı Belediyesi-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 İnci Mutfak-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kayar Sucuk-Gürtırspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)

6 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 19.30 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Akyazı Konak İnşaat-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kebapçı Bey-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Yılmazlar İnşaat-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

7 Temmuz 2019 Pazar

Saat 19.30 Çalışkan Otomotiv-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler)

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sakarya 79-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

8 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Bes Aydınlar Yapı-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Yıldız Yemek-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

9 Temmuz 2019 Salı

Saat 20.30 Murat Eğitim Sakarya-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kayar Sucuk-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar Kategorisi)

10 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Gürtırspor-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Ferizli Gücü-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Topçuoğlu Koltuk-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Eriş Yem-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

11 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

12 Temmuz 2019 Cuma

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.