Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 17nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 17nci Akşam Maçları

Bu haber 05 Temmuz 2019 - 9:27 'de eklendi ve Bu haber 26 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 17nci Akşam Maçları

Enma İnşaat: 1-Murat Eğitim Sakarya: 4

Hakem: Çetin Ateş

Enma İnşaat: Olcay Yücel, Ramazan Keser, Ziya Dursunoğlu, Hüseyin Köse, Mehmet Mısırlıoğlu, Tuncay Çırak, Fikret Kaba, Abdullah Şen, Hüseyin Ören, Engin Zor, Mustafa Faydalı, Murat Sofuoğlu

Antrenör: Vedat Temizel

Murat Eğitim Sakarya: Volkan Yazıcı, Erkan Çorbacıoğlu, Efkan Akarlar, İskender İşçi, Kemal Cavnar, Sezer Huysuz, Mesut Tekye, İlyas Asan, Kadir Yıldırım

Antrenör: Yok

Goller: Dk.3 İskender İşçi, Dk.21-46 Kemal Cavnar, Dk.33 İlyas Asan (Murat Eğitim Sakarya), Dk.17 Fikret Kaba (Enma İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.21 Mehmet Mısırlıoğlu, Dk.30 Hüseyin Köse (Enma İnşaat)

Marmara İnan İzolasyon: 1-Gün İnşaat: 3

Hakem: Muhammed Basri Batmaz

Marmara İnan İzolasyon: Ertan Yıldırım, Ayhan Coşkun, Naim Sarı, Şeref Başkan, İsmail Gülmez, Murat Öz, Ömer Uluköylü, Rahmi Aktürk, Adnan Rençber, Bilal Demirbaş

Antrenör: Ahmet Birinci

Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Yusuf Baki,

Antrenör: Ahmet Ziya Gün

Goller: Dk.19-23 Fuat Karadağ, Dk.34 Vahit Akbaş (Gün İnşaat), Dk.27 Ömer Uluköylü (Marmara İnan İzolasyon)

Sarı Kartlar: Dk.17 Ayhan Coşkun, Dk.39 Şeref Başkan (Marmara İnan İzolasyon), Dk.39 Naim Çınar (Gün İnşaat)

Sakarya 79: 0-Çalışkan Otomotiv: 3

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Sakarya 79: Samet Kadrioğlu, Nazmi Durat, Alper Günaydın, Cüneyt Kaya, Abdullah Uçarcı, Aşkın Çelik, Ersin Başaran, Sinan Coşkun, Zekai Yıldız

Antrenör: Fatih Cica

Çalışkan Otomotiv: Adem Sobacı, Ömer Birgin, Nihat Aktaş, Şenol Uusoy, Ferhat Genç, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Duran Mutlu

Antrenör: Sezgin Cumhur

Goller: Dk.10 Yunus Emre Şişman, Dk.44-45 Ferhat Genç (Çalışkan Otomotiv)

Sarı Kartlar: Dk.13 Ferhat Genç, Dk.35 Duran Mutlu (Çalışkan Otomotiv)

Akyazıspor&Çetinkaya Market: 3-Remax Hür: 3

Hakem: Engin Bıçak

Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Muammer Hikmet, Yusuf Yazıcı, Miktat Bakırcı, Yusuf Demirbaş, Recai Eker, Ali İhsan Tarım, Murat Alan

Antrenör: Celal Çevik

Remax Hür: İrfan Arkan, Abdullah Azizoğlu, İsmail Işıksoy, Ünal Dilek, Erdinç Tuğralı, Beyler Gökçe, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Murat Alyüz

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Goller: Dk.6 İsmail Işıksoy, Dk.16 Beyler Gökçe, Dk.30 Abdullah Azizoğlu (Remax Hür), Dk.11 Yusuf Demirbaş, Dk.22-33 Miktat Bakırcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market)

Sarı Kartlar: Dk.22 Recai Eker (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.40 Ünal Dilek (Remax Hür)

Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: 1-Ferkas Mühendislik: 10

Hakem: Barbaros Tüzün

Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: Fatih Özaltın, Bilal Hazar, Eyüp Bolazar, Adnan Muslu, Zekai Erdoğan, Özcan Sargın, Muhammed Kandemir, Abidin Erbay, Murat Türk

Antrenör: Yok

Ferkas Mühendislik: Halil İbrahim Kurban, Şerafettin Özdemir, Doğan Konuklar, Emrah Yılmaz, Engin Tekin, Yakup Karabulut, Osman Aydın, Meriç Akkaya, Orhan Tok, Nihat Aşık, Alper Yılmaz

Antrenör: Davut Arslan

Goller: Dk.2-21 Orhan Tok, Dk.4 Yakup Karabulut, Dk.24 Osman Aydın, Dk.30 (Pen.)-35-37 Nihat Aşık, Dk.40 Alper Yılmaz, Dk.41-42 Meriç Akkaya (Ferkas Mühendislik), Dk.48 Adnan Muslu (Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor)

Sarı Kartlar: Dk.30 Murat Türk (Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor), Dk.44 Engin Tekin (Ferkas Mühendislik)

Uyuşturucu kullanılmayan sağlıklı bir toplum hedefine ulaşmak, uyuşturucu ile mücadele konusunda Uluslararası eylem ve işbirliğini güçlendirmek amacıyla, 26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü olarak kabul edilmiştir.

Bu kapsamda 4 Temmuz 2019 Perşembe akşamı oynanacak olan Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor maçı öncesi. Sağlık İl Müdürü Sayın Aziz Öğütlü. protokolün değerli üyeleri, hakem ve futbolcular birlikte sahaya pankartla çıkacak, Eser Okulu Bahçıvanspor taraftarınca da özel bir tribün şov yapılacaktır. Bilginize.

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

4 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Delta Teknik-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Çiftçi Kardeşler-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Eriş Yem-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

5 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.30 Adapazarı Belediyesi-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 İnci Mutfak-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kayar Sucuk-Gürtırspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)

6 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 19.30 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Akyazı Konak İnşaat-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kebapçı Bey-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Yılmazlar İnşaat-TA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

7 Temmuz 2019 Pazar

Saat 19.30 Çalışkan Otomotiv-Bakas igorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler)

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sakarya 79-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

8 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Bes Aydınlar Yapı-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Yıldız Yemek-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.