Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 15ci Akşam Maçları
Adapazarı Belediyesi: 1-Sivişoğlu Yapı: 14
Hakem: Süleyman Hilmi Metin
Adapazarı Belediyesi: Şenol Beriş, Tahsin Kalpak, Yavuz Karabulut, Emre Kurt, Mesut Özdemir, Yunus Emre Erkin, Muhammed Gürkan Gökbulut, Ferdi İlkhan
Antrenör: Eyüp Karaköse
Sivişoğlu Yapı: Burhan Varol, Aytaç Lütfü Ayhan, Emre Filizfidanoğlu, Eren Tan, Barış Turgut, Serdar Hamarat, Serdar Ergelen
Antrenör: Rauf Kızıltan
Goller: Dk.1-16-17-18-23 (Pen.)-27-37 Barış Turgut, Dk.14-20-30-35 Eren Tan, Dk.32 Aytaç Lütfü Ayhan, Dk.41 Serdar Ergelen, Dk.48 Emre Filizfidanoğlu (Sivişoğlu Yapı), Dk.9 Mesut Özdemir (Adapazarı Belediyesi)
—
İzrek Automotive Labels: 12-Bes Aydınlar Yapı: 4
Hakem: Yiğit İsmail Abdullahoğlu
İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Ahmet Kara, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Birol Hikmet, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop
Antrenör: Talip Toprak
Bes Aydınlar Yapı: Engin Yaşar, Ozan İşbilir, Serkan Özer, Murat Uygun, Serdar Dönmez, Ceyhun Tezcan, Hakan Altun, Mehmet Öztürk, İlhan Sağır
Antrenör: Ali Barış Boncuk
Goller: Dk.2 Veysel Beşik, Dk.3-15 Birol Hikmet, Dk.7 Ufuk Demirtaş, Dk.11 Semih Topçuoğlu, Dk.19-30-50 Mustafa Agah Şen, Dk.29 Cengiz Reis, Dk.31-39 (Pen.)-44 Ahmet Kara (İzrek Automotive Labels), 10 Mehmet Öztürk, Dk.24-47-50 İlhan Sağır (Bes Aydınlar Yapı)
—
Kayar Sucuk: 4-İnci Mutfak: 5
Hakem: Muhammed Basri Batmaz
Kayar Sucuk: Hüseyin Baylan, Fırat Çam, Fatih Nogay, Abdullah Akyol, Özay Akgün, Yasin Yaman, Ercan Bakırtaş, Mustafa Ay, Ali Osman Gürsoy
Antrenör: Metin Usluoğlu
İnci Mutfak: Ferhat Duman, Erol Tank, Ramazan Kurtuldu, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Adem Emir
Antrenör: Rahmi Kısa
Goller: Dk.4-49-50+3 Servet Duman, Dk.18 Selim Karabaş, Dk.40 Nail Dağhan (İnci Mutfak), Dk.11 Yasin Yaman, Dk.12 Özay Akgün, Dk.30 Ali Osman Gürsoy, Dk.42 Ercan Bakırtaş (Kayar Sucuk)
Sarı Kart: Dk.50+3 Servet Duman (İnci Mutfak)
—
Sakarya Efe Tur: 10-Bozbeyler&Güneşlerspor: 5
Hakem: Ömer Faruk Şahin
Sakarya Efe Tur: Erman Hasekioğlu, Uğur Beler, Ufuk Korhan Kaşlı, Ersin Balcı, Ferdi İyem, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Emrah İyem, Gökhan Kaba, Aycan Pekşen, Yalçın Balık
Antrenör: Emin Dindaroğlu
Bozbeyler&Güneşlerspor: Ümit Özbey, Yılmaz Özalp, Yusuf Kofoğlu, Mehmet Yılmaz, Recai Gürbüz, İsmail Ceylan, Serdar Eliyok, Bülent Yalçın, Muhammed Özcan, Serdar Aktürk
Antrenör: Ahmet Babacan
Goller: Dk.4-8-40 Mehmet Yılmaz, Dk.29-49 Yusuf Kofoğlu (Bozbeyler&Güneşlerspor), Dk.9-10-23-44-47-48 Gökhan Kaba, Dk.17-22-37 Soner İyem, Dk.25 Emrah İyem (Sakarya Efe Tur)
—
Ada Eser Yapı: 7-Milli Eğitim: 0
Hakem: Çetin Ateş
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Abdurrahman Çağaltay, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Yasin Aykaç, Şenol Abonoz, Serkan Gümüşel, Eyüp Berk, Serdal Şişman, Cemil Şahin, Semih Alankaya
Antrenör: İsa Gümüşel
Milli Eğitim: Emre Karaarslan, Selçuk Coşkun, Erkan Pekçakar, Yusuf Yıldırım, Haluk Yılmaz, Sedat Bezci, Cemil Gökçeoğlu, Sadık Adatepe, Salim Yüksel
Antrenör: Atilla Eken
Goller: Dk.4-8-22 Eyüp Berk, Dk.10 Serkan Gümüşel, Dk.14-44 Hamza Duman, Dk.38 Serdal Şişman (Ada Eser Yapı)
—
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
2 Temmuz 2019 Salı
Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Uzman Kimya-Kebapçıbey (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar)
3 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 19.30 Enma İnşaat-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Marmara İnan İzolasyon-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Sakarya 79-Çalışkan Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar)
4 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Delta Teknik-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Çiftçi Kardeşler-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Eriş Yem-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
5 Temmuz 2019 Cuma
Saat 20.30 Adapazarı Belediyesi-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 İnci Mutfak-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Kayar Sucuk-Gürtırspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)
6 Temmuz 2019 Cumartesi
Saat 19.30 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Akyazı Konak İnşaat-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Kebapçı Bey-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Yılmazlar İnşaat-TA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
7 Temmuz 2019 Pazar
Saat 19.30 Çalışkan Otomotiv-Bakas igorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Milli Eğitim-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler)
Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Sakarya 79-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
8 Temmuz 2019 Pazartesi
Saat 19.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Bes Aydınlar Yapı-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Yıldız Yemek-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)
—