Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   14ncü Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   14ncü Akşam Maçları

Bu haber 01 Temmuz 2019 - 12:56 'de eklendi ve Bu haber 46 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   14ncü Akşam Maçları

Ferizli Gücü: 11-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: 5

Hakem: Semih Kahraman

Ferizli Gücü: Suat Yetim, Mürvet Tetik, Metin Surmaz, Ali Kudu, Bayram Kargün, Volkan Bakan, Fatih Akgün, Cemil Gümüş

Antrenör: Burhan Şahin

Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: Adil Çakır, Yakup Yılmaz, Uğur Tarakçı, Yasin Emecan, Adem Akın, Burhan Aslan, Yücel Arıbal, Bayram Turhan

Antrenör: Beyler Gökçe

Goller: Dk.3-15-29 Fatih Akgün, Dk.5-12-25-27-32-34 Volkan Bakan, Dk.9 Bayram Kargün, Dk.49 (K.Kalesine) Burhan Aslan (Ferizli Gücü), Dk.16-28 (Pen.)-42-47 Bayram Turhan, Dk.30 Yasin Emecan (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel)

Sarı Kart: Dk.28 Yücel Arıbal (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel)

Eser Okulu Bahçıvanspor: 3-Kılıçoğlu Otomotiv: 3

Hakem: Yiğit İsmail Abdullahoğlu

Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Dursun Akgöl, İlker Hızal, Cemalettin Parlak, Burak Aydın, Şenol karatay

Antrenör: Kadir Kocacık

Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Talip Toprak, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Ömer Akdağ, Zeki Nalçacıoğlu, Ceyhun Sarı

Antrenör: Aydın Alkan

Goller: Dk.17 Talip Toprak, Dk.29 Ömer Gündostu, Dk.35 Ömer Akdağ (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.26 Burak Aydın, Dk.34 İlker Hızal, Dk.44 Cemalettin Parlak (Eser Okulu Bahçıvanspor)

Sarı Kartlar: Dk.20 Talip Toprak (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.20 Cemalettin Parlak, Dk.38 İlker Hızal, Dk.49 Burak Aydın (Eser Okulu Bahçıvanspor)

Bayrak Ağaç: 5-Eriş Yem: 5

Hakem: Ömer Faruk Kılıç

Bayrak Ağaç: Mesut Çelik, Adnan Işık, Cengiz Seçilir, Etem Kundo, Serkan Doğan, Özkan Tırağan, Sercan Demir

Antrenör: Ömer Beriş

Eriş Yem: Şevket Akman, Sinan Açar, Öztürk Kılınç, Barış Adalı, Mümin Akman, Fatih Göklüoğlu, Yasin Baltürk, Selman Korkmaz, Abdullah İleli, Adem Demirci

Antrenör: Eren Tiryaki

Goller: Dk.9-39-46 Selman Korkmaz, Dk.26 Yasin Baltürk, Dk.31 Sinan Açar (Eriş Yem), Dk.14 Sercan Demir, Dk.15-20-25-37 Etem Kundo (Bayrak Ağaç)

Sarı Kartlar: Dk.18 Sercan Demir (Bayrak Ağaç), Dk.30 Sinan Açar, Dk.43 Öztürk Kılınç, Dk.44 Abdullah İleli (Eriş Yem)

Kaya Ahşap&Türk Yapı: 1-Delta Teknik: 5

Hakem: Şükrü Can Kayacık

Kaya Ahşap&Türk Yapı: Engin İrdem, Fevzi Uzel, Cihan Yıldız, Enis Tort, Mustafa Sarı, Mesut Yılmaz, Mehmet Öztürk, Ümit Tiflis, Abdullah Çil, Orhan Ergün

Antrenör: Doğan Konuklar

Delta Teknik: İlhan Sezgin, Salih Kılıçarslan, Yahya Yakupoğlu, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, İlter Tülüoğlu, Çetin Akpınar, Muharrem Korkmaz

Antrenör: Yücel Yayla

Goller: Dk.31 Gökhan Aslan, Dk.34-47-50 İlter Tülüoğlu, Dk.36 Erhan Taşçıkar (Delta Teknik), Dk.40 Ümit Tiflis (Kaya Ahşap&Türk Yapı)

Sarı Kart: Dk.9 Orhan Ergün (Kaya Ahşap&Türk Yapı)

Çiftçi Kardeşler: 2-Çemsan A.Ş.: 6

Hakem: Engin Bıçak

Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Aytaç Ak, Ayhan Kalyoncu, Nizamettin Kemal Metin, İrfan Can, Kadir Murat Şen, İlhan Var, Sezai Demircan, Mehmet Gümüştaş, Önder Sağlam

Antrenör: Ümit Tale

Çemsan A.Ş.: Rahmi Avcı, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Engin Öztonga, Nuri Çolak, Yaşar Aydın, Mehmet Açık

Antrenör: Emrah Aşkar

Goller: Dk.3-26-42 Yaşar Aydın, Dk.8 Haydar Koç, Dk.12 Engin Öztonga, Dk.43 Serdar Pamuklar (Çemsan A.Ş.), Dk.16 Sezai Demircan, Dk.50 İlhan Var (Çiftçi Kardeşler)

Sarı Kartlar: Dk.34 İrfan Can, Dk.37 Ayhan Kalyoncu (Çiftçi Kardeşler)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

1 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Adapazarı Belediyesi-Sivişoğlu Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kayar Sucuk-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Efe Tur-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ada Eser Yapı-Milli Eğitim (Genç Olgunlar Kategorisi)

2 Temmuz 2019 Salı

Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Kebapçıbey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar)

3 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Enma İnşaat-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Marmara İnan İzolasyon-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya 79-Çalışkan Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar)

4 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Delta Teknik-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Çiftçi Kardeşler-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Eriş Yem-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

5 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.30 Adapazarı Belediyesi-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 İnci Mutfak-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kayar Sucuk-Gürtırspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.