Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 13ncü Akşam Maçları
Kebapçı Bey: 3-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 6
Hakem: Hakan Can Yılmaz
Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Ersin Tırpan, Zafer Başkurt, Çetin Serter, Sami Aydın, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Murat Can, İlhan Sevil, Ergün Özgör, Erhan Kantere
Antrenör: Soner Uzunoğlu
Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Süleyman Yetim, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Çetin Tunçat, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı
Antrenör: Eyüp Yıldız
Goller: Dk.8-34-35-41 Selahattin Arslan, Dk.36 Serkan Kunduz, Dk.50 Musa Avcı (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı), Dk.11 Ersin Tırpan, Dk.20 İlhan Sevil. Dk.33 Çetin Serter (Kebapçı Bey)
Sarı Kart: Dk.23 Sami Aydın (Kebapçı Bey)
—
Milli Eğitim: 3-STA Spor Kompleksi: 7
Hakem: Uğur Doğan
Milli Eğitim: Güngör İçer, Kemal Güven, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Atilla Çolak, Koray Hoşbay, Zülküf Turan, İdris Demir. Oğuz Caner, İbrahim Demirtaş
Antrenör: İlhan Muslu
STA Spor Kompleksi: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Hasan Türler, İlker Doğan, Koray Avcı, Tamer Yüksel, Emre Kökten Saylan, Ergün Demir, Murat Tunçlar, Nedim Çalman
Antrenör: Özer Yüksel
Goller: Dk.9 Engin Yılmaz (K.Kalesine), Dk.12-19-48 Emre Kökten Saylan, Dk.16 Tamer Yüksel, Dk.34 Ergün Demir, Dk.50 Nedim Çalman (STA Spor Kompleksi), Dk.10 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.11 Atilla Çolak, Dk.14 Engin Yılmaz (Milli Eğitim)
—
Akyazı Konak İnşaat: 5-Yılmazlar İnşaat: 1
Hakem: Bahadır İleri
Akyazı Konak İnşaat: Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Recep Koşar, Güngör Açıkgöz, Tuncay Budakin, Berat Ferik, Ali Uzuner, Cemil Kurtoğlu
Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz
Yılmazlar İnşaat: Yaşar Kumaş, Ali Nalçacı, Kadir Gül, Sadullah Yılmaz, Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Zafer Sarı, Ayhan Muşmuloğlu, Fahrettin Berk, Mustafa Yavuz, Osman Berk
Antrenör: Ömer Dere
Goller: Dk.9-50 Güngör Açıkgöz, Dk.15 Ali Uzuner, Dk.19 Tuncay Budakin, Dk.43 Berat Ferik (Akyazı Konak İnşaat), Dk.33 Ayhan Muşmuloğlu (Yılmazlar İnşaat)
Sarı Kartlar: Dk.21 Fahrettin Berk, Dk.41 Sadullah Yılmaz (Yılmazlar İnşaat), Dk.35 Adil Yazıcı, Dk.41 Berat Ferik (Akyazı Konak İnşaat)
—
Cumhur Çelik: 1-Uzman Kimya: 6
Hakem: Muhammed Kantaroğlu
Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Ersin Arslan, Salih Baş, Abdullah Doğan, Nadir Kurt, Mehmet Emin Dertli, Sezgin Cumhur
Antrenör: Ayhan Çokiçli
Uzman Kimya: Ahmet Ediz, Volkan Şahinkol, Yasin Yılmaz, Cengiz Kuybulu, Ahmet Polat, Emrah Toylar, Bülent Belat, Şenol Kargün, Soner Neliker, Sinan Özalp, Birol Yavuz
Antrenör: Bayram Çolak
Goller: Dk.37-40-42-43-44 Soner Neliker, Dk.34 Volkan Şahinkol (Uzman Kimya), Dk.47 Engin Vatan (Cumhur Çelik)
Sarı Kart: Dk.19 Ergün Cumhur (Cumhur Çelik)
—
Sakarya Masterlar Derneği: 2-Sakarya Bahçeşehir Koleji: 3
Hakem: Çetin Ateş
Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Erkan Sezgin (K.Kart), Murat Balaban, Yasin Çelik, Mustafa Çabuk, Aydın Özmert, Mehmet Demir, Halil Karaaslan, Vedat Tapan
Antrenör: Serkan Gidici
Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Hasan Furuncu, Cengiz Furuncu, Faruk Sarman, Ümit Serter Keskin, Mehmet Zafer Akbaş, Mutafa Ateş, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Hasan Öztürk
Antrenör: Soner Boz
Goller: Dk.15-43 Ümit Serter Keskin, Dk.16 Faruk Sarman (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.30 Yasin Çelik, Dk.46 Mustafa Çabuk (Sakarya Masterlar Derneği)
Sarı Kartler: Dk.46 Erkan Sezgin, Dk.50+2 Yasin Çelik, Mehmet Demir (Maç Bitimi) (Sakarya Masterlar Derneği)
Kırmızı Kart: Dk.46 (2.Sarı) Erkan Sezgin (Sakarya Masterlar Derneği)
—
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
30 Haziran 2019 Pazar
Saat 19.30 Ferizli Gücü-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar