Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   12nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   12nci Akşam Maçları

Bu haber 01 Temmuz 2019 - 12:40 'de eklendi ve Bu haber 23 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

12nci Akşam Maçları

 

Sakarya 79: 4-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: 1

Hakem: Hamza Seyyar

Sakarya 79: Samet Kadrioğlu, Nazmi Durat, Alper Günaydın, Abdullah Uçarcı, Aşkın Çelik, Ersin Başaran, Coşkun Ürkmez, Sinan Coşkun

Antrenör: Fatih Cica

Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor: Fatih Özaltın, Bilal Hazar, Eyüp Bolazar, Erhan Eroğlu, Adnan Muslu, Çağlar Koç, Muhammed Kandemir, Murat Türk

Antrenör: Şeref Boz

Goller: Dk.21 Aşkın Çelik, Dk.33 Abdullah Uçarcı, Dk.37-43 Alper Günaydın (Sakarya 79), Dk.27 Adnan Muslu (Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor)

Yıldız Yemek: 3-Beşkardeşler Mobilya: 11        

Hakem: Cem Harman

Yıldız Yemek: Zeki Kayar, Mithat Başar, Şemsi Çınar, Aydın Tarım, Ömer Akdeniz, Bülent Uyarım, Fatih Kıstak, Şeyhmus Aluş, Hasan Yıldız

Antrenör: Alaattin Yıldırım

Beşkardeşler Mobilya: Sebahattin Ege, İsmet Durak, Orhan Sert, Münir Uçar, Levent Berber, Fahri Kılıç, Derya Sökmenberk, Cemil Kocacık, İhsan Sezer

Antrenör: Sebahattin Kıyak

Goller: Dk.2-6-8-10 Levent Berber, Dk.13 İhsan Sezer, Dk.20-37 Münir Uçar, Dk.22 Fahri Kılıç, Dk.24-46 Cemil Kocacık, Dk.42 Orhan Sert (Beşkardeşler Mobilya), Dk.25 Ömer Akdeniz, Dk.29-32 Fatih Kıstak (Yıldız Yemek)

Gürdal Turizm: 1-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 2

Hakem: Muhammed Basri Batmaz

Gürdal Turizm: Bilal Akçay, Yılmaz Karaaslan, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Necdet Atalay, Nejat Eroğlu, Hüseyin Polat, Nevzat Özbay, Salih Orta, Paşa Şahin

Antrenör: Mehmet Yüksel

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Hayri Keskin, Aykut Okan, Cevat Koç, Yener Ersoy, Erdoğan Talay, Recep Durak, Enver Deniz, Rıfat Deniz

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.28 Yener Ersoy, Dk.34 Cevat Koç (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.47 Sinan Kahraman (Gürdal Turizm)

Ferkas Mühendislik: 1-Enma İnşaat: 2

Hakem: Yiğit İsmail Abdullah

Ferkas Mühendislik: Şerafettin Özdemir, Doğan Konuklar, Alper Yılmaz, Emrah Yılmaz, Engin Tekir, Yakup Karabulut, Nihat Aşık, Osman Aydın, Meriç Akkaya, Orhan Tok

Antrenör: Davut Arslan

Enma İnşaat: Ramazan Keser, Ziya Dursunoğlu, Hüseyin Köse, Mehmet Mısırlıoğlu, Mustafa Faydalı, Murat Sofuoğlu, Abdullah Şen, Hüseyin Ören, Fikret Kaba, Engin Zor, Tuncay Çırak

Antrenör: Bahtiyar Memişcan

Goller: Dk.8 Hüseyin Ören, Dk.42 Tuncay Çırak (Enma İnşaat), Dk.44 Yakup Karabulut (Ferkas Mühendislik)

Sarı Kart: Dk.48 Mehmet Mısırlıoğlu (Enma İnşaat)

Çalışkan Otomotiv: 1-Murat Eğitim Sakarya: 4

Hakem: Engin Bıçak

Çalışkan Otomotiv: Adem Sobacı, Nihat Aktaş, Şenol Ulusoy, Ferhat Genç, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Duran Mutlu, Ömer Birgin

Antrenör: Bayram Çolak

Murat Eğitim Sakarya: Volkan Yazıcı, Efkan Akarlar, Kemal Cavnar, Yusuf Taylan, Mesut Tekye, İlyas Asan, Kadir Yıldırım, İskender İşçi, Erkan Çorbacıoğlu

Antrenör: Hürol Hazer

Goller: Dk.7-10 İlyas Asan, Dk.34 Kemal Cavnar, Dk.43 Kadir Yıldırım (Murat Eğitim Sakarya), Dk.29 Ömer Birgin (Çalışkan Otomotiv)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

29 Haziran 2019 Cumartesi

Saat 19.30 Kebapçı Bey-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Milli Eğitim-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Cumhur Çelik-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sakarya Masterlar-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

30 Haziran 2019 Pazar

Saat 19.30 Ferizli Gücü-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Bayrak Ağaç-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

1 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Adapazarı Belediyesi-Sivişoğlu Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kayar Sucuk-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Efe Tur-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ada Eser Yapı-Milli Eğitim (Genç Olgunlar Kategorisi)

2 Temmuz 2019 Salı

Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Kebapçıbey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar)

3 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Enma İnşaat-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Marmara İnan İzolasyon-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya 79-Çalışkan Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar)

4 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Delta Teknik-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Çiftçi Kardeşler-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Eriş Yem-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

5 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.30 Adapazarı Belediyesi-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 İnci Mutfak-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kayar Sucuk-Gürtırspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.