Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  11nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Kongre 6 Kasım’da

Foto Galeri, Sakaryaspor

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  11nci Akşam Maçları

Bu haber 28 Haziran 2019 - 15:53 'de eklendi ve Bu haber 74 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 11nci Akşam Maçları

Bozbeyler&Güneşlerspor: 1-Ada Eser Yapı: 6

Hakem: Berat İnekçioğlu

Bozbeyler&Güneşlerspor: Ümit Özbey, Yılmaz Özalp, Yusuf Kofoğlu, Mehmet Yılmaz, İsmail Ceylan, Serdar Eliyok, Erkan Polcumcu, Yakup Baştan, Bülent Yalçın, Muhammed Özcan

Antrenör: Ahmet Babacan

Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Semih Alankaya, Abdurrahman Çağaltay, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Şenol Abanoz, Serkan Gümüşel, Serdal Şişman, Cemil Şahin Eyüp Berk

Antrenör: Yunus Emre Alankaya

Goller: Dk.10-16-23-44 Eyüp Berk, Dk.33 Hamza Duman, Dk.36 Haluk Yılmaz (Ada Eser Yapı), Dk.46 Mehmet Yılmaz (Bozbeyler&Güneşlerspor)

Sarı Kartlar: Dk.33 Yakup Baştan (Bozbeyler&Güneşlerspor)

Sivişoğlu Yapı: 4-Milli Eğitim: 3

Hakem: Halit Musaoğlu

Sivişoğlu Yapı: Burhan Varol, Aytaç Lütfü Ayhan, Emre Filizfidanoğlu, Eren Tan, Barış Turgut, Serdar Hamarat

Antrenör: Serdar Ergelen

Milli Eğitim: Emre Karaarslan, Selçuk Coşkun, Erkan Pekçakar, Erkan Çetin, Yusuf Yıldırım, Adem Arslan, Haluk Yılmaz, Cemil Gökçeoğlu, Salim Yüksel, Sadık Adatepe

Antrenör: Atilla Eken

Goller: Dk.16-18 Eren Tan, Dk.35 Aytaç Lütfü Ayhan, Dk.50 Barış Turgut (Sivişoğlu Yapı), Dk.26-50 Erkan Çetin, Dk.42 Selçuk Coşkun (Milli Eğitim)

Sarı Kart: Dk.50 Barış Turgut (Sivişoğlu Yapı)

Gürtırspor: 0-Bes Aydınlar Yapı: 5

Hakem: Ömer Faruk Kılıç

Gürtırspor: Şenol Eroğlu, Mahmut Özcan, Emrah Aslan, Yavuz Selim Çalışkan, Bilal Kaya, Coşkun Güngör, Bilal Kaya, Coşkun Güngör, Sadettin Ürkmez, Oğuz Çalışkan, Osman Uysal

Antrenör: Salih Çalışkan

Bes Aydınlar Yapı: Engin Yaşar, Ozan İşbilir, Murat Uygun, Serdar Dönmez, Ceyhun Tezcan, Hakan Altun, Erdem Kılıçaslan, Ali Barış Boncuk

Antrenör: Ali Barış Boncuk

Goller: Dk.2 Murat Uygun, Dk.6-41 Ceyhun Tezcan, Dk.19 Erdem Kılıçaslan, Dk.49 Serdar Dönmez (Bes Aydınlar Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.21 Bilal Kaya (Gürtırspor), Dk.49 Ozan İşbilir (Bes Aydınlar Yapı)

Tekoplus: 1-İzrek Automotive Labels: 11

Hakem: Semih Kahraman

Tekoplus: Birol Beşiroğlu, Sinan Sezer, Tamer Güler, Metin Kurnazer, Mehmet Neyse, Talat Özer, Bülent Erkmen, Mesut Toprak, Aydın Yılmaz, Atilla Sarı, Ahmet Haklı, Gürkan Bostan

Antrenör: Ömer Enis Osman

İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Ahmet Kara, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Birol Hikmet, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop

Antrenör: Talip Toprak

Goller: Dk.6 Birol Hikmet, Dk.11 Cengiz Reis, Dk.12 Semih Topçuoğlu, Dk.15-22 Hakan Tan, Dk.28-30 Mustafa Agah Şen, Dk.33-36-43 Ahmet Kara, Dk.47 Ufuk Demirtaş (İzrek Automotive Labels), Dk.25 Mesut Toprak (Tekoplus)

Adapazarı Belediyesi: 2-Sakarya Efe Tur: 10

Hakem: Çetin Ateş

Adapazarı Belediyesi: Şenol Beriş, Tahsin Kalpak, Yavuz Karabulut, Emre Kurt, Mesut Özdemir, Yunus Emre Kerkin, Muhammed Gürkan Gökbulut, Ferdi İlkhan

Antrenör: Fatih Güngör

Sakarya Efe Tur: Erman Hasekioğlu, Ersin Balcı, Ferdi İyem, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Emrah İyem, Yalçın Balık, Aycan Pekşen, Ekrem Birer

Antrenör: Emin Dindaroğlu

Goller: Dk.11-15-37-43 Soner İyem, Dk.13 Yalçın Balık, Dk.21 Ersin Balcı, Dk.34 Emrah İyem, Dk.42 Aycan Pekşen, Dk.48-50 Ekrem Birer (Sakarya Efe Tur), Dk.16 Yunus Emre Erkin, Dk.23 Emre Kurt (Adapazarı Belediyesi)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

28 Haziran 2019 Cuma

Saat 19.30 Sakarya 79-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Gürdal Turizm-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Ferkas Mühendislik-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çalışkan Otomotiv-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)

29 Haziran 2019 Cumartesi

Saat 19.30 Kebapçı Bey-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Milli Eğitim-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Cumhur Çelik-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sakarya Masterlar-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

30 Haziran 2019 Pazar

Saat 19.30 Ferizli Gücü-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Bayrak Ağaç-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

1 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Adapazarı Belediyesi-Sivişoğlu Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kayar Sucuk-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Efe Tur-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Ada Eser Yapı-Milli Eğitim (Genç Olgunlar Kategorisi)

2 Temmuz 2019 Salı

Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Kebapçıbey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar)

3 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Enma İnşaat-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Marmara İnan İzolasyon-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya 79-Çalışkan Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar)

4 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar)

Saat 20.30 Delta Teknik-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Çiftçi Kardeşler-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Eriş Yem-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)

5 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.30 Adapazarı Belediyesi-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 İnci Mutfak-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kayar Sucuk-Gürtırspor (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.