SON DAKİKA

Kongre 6 Kasım’da

Foto Galeri, Sakaryaspor

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 10ncu Akşam Maçları

Bu haber 27 Haziran 2019 - 13:39 'de eklendi ve Bu haber 81 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
10ncu Akşam Maçları

Çiftçi Kardeşler: 9-Bayrak Ağaç: 2
Hakem: Süleyman Hilmi Metin
Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Kadir Murat Şen, Mehmet Gümüştaş, Ayhan Kalyoncu, Aytaç Ak, Önder Sağlam, İlhan Var, Nizamettin Kemal Metin, İrfan Can, Sezai Demircan, Emrah Kılıç
Antrenör: Tarık Acar
Bayrak Ağaç: Ömer Güler, Adnan Işık, Cengiz Seçilir, Ethem Kundo, Serkan Doğan, Mesut Çelik, Ferhat Çiçek
Antrenör: Oğuzhan Akgün
Goller: Dk.1-28-30 İrfan Can, Dk.4-38-43 İlhan Var, Dk.9 Sezai Demircan, Dk.11 Aytaç Ak, Dk.46 Mehmet Gümüştaş (Çiftçi Kardeşler), Dk.23 Adnan Işık, Dk.25 Ferhat Çiçek (Bayrak Ağaç)

Topçuoğlu Koltuk: 6-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: 6
Hakem: Mustafa Altuntaş
Topçuoğlu Koltuk: Şafak Topçuoğlu, Hasan Şahin, Yusuf Öden, Beyti Aydın, İbrahim Çolak, İsmail Topçuoğlu, Caner Bayraktar, Alptuğ Kazıcıoğlu, Tuna Koçoğlu
Antrenör: Hilmi Kısa
Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: Adil Çakar, Yakup Yılmaz, Uğur Tarakçı, Yasin Emecan, Adem Akın, Kani Genç, Yücel Arıbal, Bayram Turhan
Antrenör: Fahrettin Özkahya
Goller: Dk.4-47 Hasan Şahin, Dk.16 (Pen.) Beyti Aydın, Dk.32 İsmail Topçuoğlu, Dk.48 Tuna Koçoğlu, Dk.50 (Pen.) İbrahim Çolak (Topçuoğlu Koltuk), Dk.11 (Pen.) Uğur Tarakçı, Dk.17-22 Yasin Emecan, Dk.31-46 Bayram Turhan, Dk.40 Adem Akın (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel)
Sarı Kartlar: Dk.20 İsmail Topçuoğlu, Dk.46 Alptuğ Kazıcıoğlu (Topçuoğlu Koltuk), Dk.46 Kani Genç (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel)

Delta Teknik: 3-Çemsan A.Ş.: 11
Hakem: Murat Bay
Delta Teknik: İlhan Sezgin, Salih Kılıçarslan, Yahya Yakupoğlu, Erhan Taşçıkar, Çetin Akpınar, Turgay Koçkar, Muharrem Korkmaz
Antrenör: Yücel Yayla
Çemsan A.Ş.: Yalçın Arıkan, Fatih Karagülle, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Turgut Okan, Engin Öztonga, Mehmet Açık, Nuri Çolak, Yaşar Aydın
Antrenör: Emrah Çelikel
Goller: Dk.3-21-41 Yaşar Aydın, Dk.4 Nuri Çolak, Dk.6 Haydar Koç, Dk.27-29-31 Engin Öztonga, Dk.46 Serhat Karakayalar, Dk.47-50 Mehmet Açık (Çemsan A.Ş.), Dk.15-43 Erhan Taşçıkar, Dk.24 Turgay Koçkar (Delta Teknik)

Eser Okulu Bahçıvanspor: 6-Ankra Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor: 4
Hakem: Engin Bıçak
Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Kadir Tekin, Cemil Özdin, Durun Akgöl, Önder Batmacı, İlker Hızal, Volkan Yava, Cemalettin Parlak, Burak Aydın, Hüseyin Şahin, Şenol Karatay
Antrenör: Kadir Kocacık
Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor: Burak Akçay, Halit Tekle, Ferdi Tüfekçi, Nazım Onur Hoşoğlu, Tamer İmamoğlu, Suat Güz, Abdullah Kestane, Selçuk Yıldız, Tayfun Kaya, Yusuf Ali Çiftçi
Antrenör: İlker Tıkız
Goller: Dk.3 (K.Kalesine) Ferdi Tüfekçi, Dk.11-23-30-50+1 Burak Aydın, Dk.50+3 İlker Hızal (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.4-29 Selçuk Yıldız, Dk.44 Tamer İmamoğlu, Dk.49 Abdullah Kestane (Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor)
Sarı Kart: Dk.10 Ferdi Tüfekçi (Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor)

Ada Lider: 7-Kaya Ahşap&Türk Yapı: 9
Hakem: Yücel Demir
Ada Lider: Cem Duyak, Kerim Ekşi, Kerim Reşit Zengin, Osman Atalay, Muhammed Kartal, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Murat Tarkan
Antrenör: Caner Müslim
Kaya Ahşap&Türk Yapı: Engin İrdem, Fevzi Uzel, Enis Tort, Mustafa Sarı, Ümit Tiflis, Mehmet Öztürk, Orhan Ergün, Mesut Yılmaz
Antrenör: Doğan Konuklar
Goller: Dk.2-18-19-21-35 Osman Atalay, Dk.36 Muhammed Kartal, Dk.29 Selçuk Delikara (Ada Lider), Dk.8-10 Enis Tort, Dk.30 (Pen.)-34-38-43 Ümit Tiflis, Dk.40-42 Mehmet Öztürk, Dk.46 Mesut Yılmaz (Kaya Ahşap&Türk Yapı)
Sarı Kartlar: Dk.44 Muhammed Kartal (Ada Lider), Dk.45 Enis Tort (Kaya Ahşap&Türk Yapı)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
27 Haziran 2019 Perşembe
Saat 19.30 Bozbeyler&Güneşlerspor-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Sivişoğlu Yapı-Milli Eğitim (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Gürtırspor-Bes Aydınlar Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Tekoplus-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Adapazarı Belediyesi-Sakarya Efe Tur (Genç Olgunlar Kategorisi)
28 Haziran 2019 Cuma
Saat 19.30 Sakarya 79-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Yıldız Yemek-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Gürdal Turizm-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.30 Ferkas Mühendislik-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Çalışkan Otomotiv-Murat Eğitim Sakarya (Genç Olgunlar Kategorisi)
29 Haziran 2019 Cumartesi
Saat 19.30 Kebapçı Bey-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Milli Eğitim-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Cumhur Çelik-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Sakarya Masterlar-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
30 Haziran 2019 Pazar
Saat 19.30 Ferizli Gücü-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Bayrak Ağaç-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi)
1 Temmuz 2019 Pazartesi
Saat 19.30 Adapazarı Belediyesi-Sivişoğlu Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kayar Sucuk-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Efe Tur-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Ada Eser Yapı-Milli Eğitim (Genç Olgunlar Kategorisi)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.