SON DAKİKA

Sakaryaspor-Kocaelispor: 1-1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Salı )sofrası Beklenti

Köşe Yazıları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas  ı28nci Akşam Maçları

Bu haber 15 Temmuz 2019 - 18:16 'de eklendi ve Bu haber 30 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvas  ı28nci Akşam Maçları

Akyazıspor&Çetinkaya Market: 2-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 2

Hakem: Gökhan Kahyacık

Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Muammer Hikmet, Yusuf Yazıcı (K.Kart), Miktat Bakırcı, Nihat İçyüz, Yusuf Demirbaş, Mustafa Sağlam, Recai Eker, Ali İhsan Tarım, Murat Alan, Abdullah Uzungüngör

Antrenör: Celal Çevik

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Hayri Keskin, Aydın Alkan, Arif Uz, Cevat Koç, Murat Boyinik, Yener Ersoy (K.Kart), Erdoğan Talay, Recep Durak

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.4 Murat Alan, Dk.43 Recai Eker (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.14 Erdoğan Talay, Dk.36 Arif Uz (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)

Sarı Kartlar: Dk.14 Yusuf Yazıcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.48 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)

Kırmızı Kartlar: Dk.17 (2.Sarı) Yusuf Yazıcı (Akyazıspor&Çetinkaya Market), Dk.50 Yener Ersoy (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market)

Beşkardeşler Mobilya: 4-Marmara İnan İzolasyon: 3

Hakem: Muhammet Kantaroğlu

Beşkardeşler Mobilya: Şamil Bilgin (K.Kart), Soner Büyükergun, Münir Uçar, Ahmet Demir (K.Kart), Cemil Kocacık, Derya Sökmenberk, İhsan Sezer, Erdoğan Yavuz

Antrenör: Muammer Alataş

Marmara İnan İzolasyon: Ertan Yıldırım, Naim Sarı, Şeref Başkan, İsmail Gülmez, Ömer Uluköylü (K.Kart), Rahmi Aktürk, Adnan Rençber, Bilal Demirbaş

Antrenör: Kadir Bodur

Goller: Dk.9-22 Naim Sarı, Dk.24 Ömer Uluköylü (Marmara İnan İzolasyon), Dk.18-38 Soner Büyükergun, Dk.27 Derya Sökmenberk, Dk.50+3 Erdoğan Yavuz (Beşkardeşler Mobilya)

Sarı Kartlar: Dk.10 Ahmet Demir (Beşkardeşler Mobilya), Dk.42 Ömer Uluköylü (Marmara İnan İzolasyon)

Kırmızı Kartlar: Dk.21 (2.Sarı) Ahmet Demir, Dk.48 Şamil Bilgin (Beşkardeşler Mobilya), Dk.47 (2.Sarı) Ömer Uluköylü (Marmara İnan İzolasyon)

Yıldız Yemek: 0-Gürdal Turizm: 7

Hakem: Murat Bay

Yıldız Yemek: Behçet Al, Mithat Başar, Şemsi Çınar, Aydın Tarım, Bülent Uyarım, Fatih Kıstak, Şeyhmus Aluş, Hasan Yıldız

Antrenör: Alaattin Yıldırım

Gürdal Turizm: Bilal Akçay, Yılmaz Karaaslan, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Necdet Atalay, Hüseyin Polat, Nevzat Özbay, Salih Orta, Paşa Şahin

Antrenör: Erdoğan Kara

Goller: Dk.3-18 Paşa Şahin, Dk.10 Necdet Atalay, Dk.22-43 Nevzat Özbay, Dk.35-42 Hüseyin Polat (Gürdal Turizm)

Sarı Kartlar: Dk.22 Şeyhmus Aluş (Yıldız Yemek), Dk.25 Sinan Kahraman (Gürdal Turizm)

         Remax Hür: 4-Gün İnşaat: 2

Hakem: Murat Baş

Remax Hür: İrfan Arkan, Abdullah Azizoğlu, Engin Özdemir, İsmail Işıksoy, Erdinç Tuğralı, Beyler Gökçe, Aydın Kurucu, Orhan Kurtoğlu, Murat Alyüz

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Gün İnşaat: Ender Özdemir, Nihat Akbaş, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Ahmet Öksüz, Yusuf Baki, Ali Alyüz

Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu

Goller: Dk.4 Abdullah Azizoğlu, Dk.9-34-47 Beyler Gökçe (Remax Hür), Dk.33 Ali Alyüz, Dk.48 Cengiz Yazıcı (Gün İnşaat)

Sarı Kart: Dk.44 Ali Alyüz (Gün İnşaat

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

15 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Sakarya Masterlar Derneği-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

16 Temmuz 2019 Salı (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik

Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur

17 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

18 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik

Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı

Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak

Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı

Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv

20 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.