1nci Akşam Maçları
SAFAMDER Sanatçılarının seslendirdiği eserlerle başlayan Açılış törenimiz, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sürdü. Turnuva Genel Koordinatörü Ömer Bektaş ile Turnuva Tertip Komitesi Başkanı ve Ticaret Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi Müdürü Mithat Şahin’in yaptığı konuşmalar ile devam eden törende daha sonra gösteri maçına yapıldı. Hakem Gökhan Kahyacık’ın yönettiği ve 7-7 sona eren gösteri maçında forma giyen futbolcuların isimleri şöyle;
Erol Kolcu (Teknik Direktör)
Veysel Beşik Serdar Kulbilge Anıl Abanoz Atakan Çavuş Mehmet Akyüz Semavi Uzun Abdurrahman Dereli Mahmut Hanefi Erdoğdu Murat Hacıoğlu
Hasan Kabze Mert Korkmaz Emre Aşık Hamit Altıntop Ümit Karan
Hakan Ünsal Ibrahima Yattara Tuncay Şanlı
—
İlk Resmi Müsabakalar
Ertaş Harita: 7-Hendek M.T.A.L.: 3
Hakem: Gökhan Kahyacık
Ertaş Harita: Fırat Çakmak, Ersin Başaran, Fatih Sarman, Serhat Karakaydar, Metin Aydınlı, Zafer Durmaz, Ali Mumcu, Sinan Sarı, Ömer Örçün, Kadir Murat Şen
Antrenör: Suat Onar
Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Serkan Yılmaz, Ömer Akın, Serdar Başkan, Gökhan Şentürk, Fatih Aydın, Kadir Akdağ, Akif Yeşil, İrfan Köroğlu
Antrenör: Akif Yeşil
Goller: Dk.8 Ali Mumcu, Dk.12 Metin Aydınlı, Dk.14 Fatih Sarman, Dk.17-24 Kadir Murat Şen, Dk.27 Zafer Durmaz, Dk.38 (Pen.) Sinan Sarı (Ertaş Harita), Dk.20 Ömer Akın, Dk.43-48 İrfan Köroğlu (Hendek M.T.A.L.)
—
Orta Nakliyat Sapakspor: 0-Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı: 8
Hakem: Ferhat Alkan
Orta Nakliyat Sapakspor: Mustafa Arslan, Sebahattin Kuyumcuoğlu, Salih Orta, Fatih Altay, Rıfat Deniz, Engin Akyıldız, Ersoy Yıldırım, Umut Avcı, Erdoğan Talay, Enver Deniz, Şaban Özden, Şemsi Çınar, Şenol Yıldız
Antrenör: Recep Durak
Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı: Engin İrdem, Özcan Tanıl, Turgut Okan, Halil Karaaslan, Bayram Çolak, Soner Neliker, Şenol Kargün, Birol Yavuz, Tuncay Budakin, Akan Mıhçı, Yasin Usta, Musa Avcı
Antrenör: Bayram Çolak
Goller: Dk.17 Şenol Kargün, Dk.18 Bayram Çolak, Dk.24-45-48 Tuncay Budakin, Dk.26 Birol Yavuz, Dk.30-44 Soner Neliker (Tayyip Kaba İnşaat Er Yapı)
Sarı Kart: Dk.28 Rıfat Deniz (Orta Nakliyat Sapakspor)
—
Gazi Metal 30ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Programı
21 Haziran Perşembe
Saat 19.00 SAFAMDER-Barres Lazer (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.00 İzrek Automotive Labels-Çiftçi Kardeşler (Genç Olgunlar)
Saat 21.00 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Ada Lider (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor-Şeker Mahallesi Kılıç Kıraathanesi (Gençler)
Saat 23.00 Bies Cafe Serdivan-Samsung Telemarket (Genç Olgunlar)
22 Haziran Cuma
Saat 19.00 ENMA İnşaat-Eriş F.K. (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.00 Topçuoğlu Koltuk-Teknik Damper (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Akyazı Samastı İnşaat-Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Derman Süt Ürünleri-Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü (Olgunlar)
Saat 23.00 Selçuk Borinli Mobilya-Gündoğdu Elektrik&Ogün Bağlantı (Olgunlar)
23 Haziran Cumartesi
Saat 19.00 Umut Oto-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.00 Masal İnşaat-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Mavi Yapı-Ertaş Gayrimenkul (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Türk Yapı&Kaya Ahşap-Akçamlar Oto (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Akın Koç Un Fabrikası-Uzman Kimya (Genç Olgunlar Kategorisi)
24 Haziran Pazar (Seçim Nedeniyle Maç Yapılmayacaktır)
25 Haziran Pazartesi
Saat 19.00 Beş Kardeşler Mobilya-Hamarat Kuyumculuk (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 20.00 Remax Hür-TOYOTA (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Yaymak Makine-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.00 UMPA Gıda-Sakarya Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Değirmencik Yağmur Halı Yıkama-Uluss İnşaat (Genç Olgunlar)
—