Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   21nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Sakaryaspor-Adliyespor 1-1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   21nci Akşam Maçları

Bu haber 28 Temmuz 2017 - 1:55 'de eklendi ve Bu haber 683 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   21nci Akşam Maçları

Akyazı Samastı İnşaat: 4-Akyazı Öztürkler Market: 6

Hakem: Uğur Garan

Akyazı Samastı İnşaat: Mesut Özkan, Sadullah Yılmaz, Özcan Bulut, Nihat İçyüz, Hasan Öztürk, Hasan Sabri Yılmaz, Mustafa Yavuz, Cemil Kurtoğlu, Hasan Altuntaş

Antrenör: Ergün Samastı

Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Murat Akdeniz, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Ali Dülger, Habib Aydın, Yusuf Yazıcı, Muammer Hikmet, Hasan Altıntaş

Antrenör: Mustafa Aydın

Goller: Dk.2-36 Sadettin Dağlı, Dk.6-23 Habib Aydın, Dk.28 Ali Dülger, Dk.42 Yusuf Demirbaş (Akyazı Öztürkler Market), Dk.18 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.19 Nihat İçyüz, Dk.44 Sadullah Yılmaz, Dk.50 Cemil Kurtoğlu (Akyazı Samastı İnşaat)

Sarı Kart: Dk.48 Sadettin dağlı (Akyazı Öztürkler Market)

SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: 1-Umut Oto: 3

Hakem: Nihat Mendeş

SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: Taner Yazıcı, Erdem Köse, Mustafa Şanlı, Aydın Arslan, Mehmet Yaşar Karakullukçu, Hüseyin Polat, Muharrem Akın, Bahattin Kaya, Yalçın Demir

Antrenör: Kaya Çakar

Umut Oto: Musa Boya, Ali İhsan Tarım, Ali Kemal Balçık, Adem Yıldırım, Engin Bıyık, Süleyman Demirci, Halil İbrahim Kotan, Halil İşbakan, Menderes Çil

Antrenör: Aykut Kobaş

Goller: Dk.10 Bahattin Kaya (SAYTEM Temizlik&Emin Koruma), Dk.19 Menderes Çil, Dk.33 Süleyman Demirci, Dk.37 Adem Yıldırım (Umut Oto)

Sakarya İz Reklam: 13-Has Traktör: 4

Hakem: Behlül Kocacık

Sakarya İz Reklam: Yunus Emre Karaaslan, Faruk Sarman, Aycan Pekşen, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Arif Sucuoğlu, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu

Antrenör: Şükrü Kara

Has Traktör: İlhan Sezgin, Mert Erdem, Yusuf Açıkyörük, Turgay Koçkar, Tekin Işık, Serkan Gümüşel

Antrenör: Tekin Işık

Goller: Dk.5 Arif Sucuoğlu, Dk.6-17-36 Faruk Sarman, Dk.8-46-50 Kadir Murat Şen, Dk.18-25 Eyüp Berk, Dk.20-39-40 Ahmet Kara, Dk.30 Cemalettin Parlak (Sakarya İz Reklam), Dk.11-44-47 Mert Erdem, Dk.43 Tekin Işık (Has Traktör)

Sarı Kart: Dk.30 Cemalettin Parlak (Sakarya İz Reklam)

BAİ Yapı: 7-Kocaeli Masterlar: 1

Hakem: Hüseyin Uçar

BAİ Yapı: Omar Kadmin M.Hamled, Adnan Işık, Hüseyin Kalyoncu, Mikail Kaya, Mustafa Yılmaz, Özkan Trağan, Cahit Baykal

Antrenör: İsmet Bayraktar

Kocaeli Masterlar: Ekrem Taşdemir, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Hasan Öztürk, Kaan Balimre, Göksel Ali Argun, Ümit Senter Keskin

Antrenör: Ahmet Akbal

Goller: Dk.9-44 Özkan Trağan, Dk.11 Mustafa Yılmaz, Dk.17-23-45 Hüseyin Kalyoncu, Dk.23 Adnan Işık (BAİ Yapı), Dk.49 Ümit Senter Keskin (Kocaeli Masterlar)

Sarı Kart: Dk.35 Ümit Senter Keskin (Kocaeli Masterlar)

Limandere Turan Fındık: 4-Milli Eğitim: 2

Hakem: Mehmet Çelik

Limandere Turan Fındık: Hikmet Kaman, Ergün Demir, Recep Erbaş, Serhan Tosun, Yusuf Baki, Şaban Erbaş, Muhammed Ali İskender, Sinan Erbaş, Bayram Erbaş

Antrenör: Abdurrahman Yılmaz

Milli Eğitim: Güngör İçer, Koray Hoşbay, Erkan Çetin, Kenan Karan, Atilla Çolak, Necmi Sağıroğlu, İskender Keskin, İbrahim Demirbaş, Ekrem Kabil

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.1 Atilla Çolak, Dk.49 Kenan Karan (Milli Eğitim), Dk.7-27 Yusuf Baki, Dk.19 Ergün Demir, Dk.31 Şaban Erbaş (Limandere Turan Fındık)

TURNUVA PROGRAMI

28 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Eski Dostlar-Boshoku (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Er Yapı Bosna-Sude Gıda (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Proda-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Düzce Vetaranlar-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

29 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Milli Eğitim-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Gençler)

Saat 21.30 EKM Grup-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)

Saat 23.30 Esmer AVM-Şanlı Apart (Genç Olgunlar Kategorisi)

30 Temmuz Pazar

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Köftecim Erdal (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Uzman Kimya-Ertaş Harita (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Er Yapı-Ada Şen Oto&Seçkin Makina (Genç Olgunlar Kategorisi )

31 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Eski reji (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)

Saat 23.30 Temiz İş Alarm-Hunca Masterlar (Olgunlar Kategorisi)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.