Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 2nci Akşam Maçları
Milli Eğitim: 5-Kocaali Murat Duman Emlak: 2
Hakem: Özgür Ömez
Milli Eğitim: İsa Aydınlı, Murat Kantarcı, Serkan Pamuklar, Meriç Akkaya, Atilla Çolak, Fatih Tiflis, Salim Yüksel, Murat Gürtürk. Adem Aslan, Ali Tokgünaydın
Antrenör: İlhan Sütlü
Kocaali Murat Emlak: Özgür Tarım. Volkan Zehir, Yasin Emecan, İlyas Bayraktar, Uğur Tarakçı, Barış Turgut, Naim Akça, Erkan Durgut
Antrenör: Beyler Gökçe
Goller: Dk.21 Uğur Tarakçı, Dk.22 Barış Turgut (Kocaali Murat Duman Emlak), Dk.25-25+1-45-48 Serdar Pamuklar, Dk.24 Ali Tokgünaydın (Milli Eğitim)
Sarı Kart: Dk.34 Özgür Tarım (Kocaali Murat Duman Emlak)
—
Adaçağ İnşaat&Coşkunspor: 5-Akyazıspor: 2
Hakem: Özgür Ömez
Adaçağ İnşaat&Coşkunspor: Adem Beşli, Mehmet Özbilgin, Nejat Eroğlu, İmdat Kum, Ferdi Taşkın, Erol Tolga, Tamer Arancı, Şehmuz Aluş, Bülent Tuğcu, Savaş Kılınç, Asım Dorak
Antrenör: Emre Uludere
Akyazıspor: Nuri Çelik, Habil Demirtaş, Hasan Akcan, Nail Kahveci, Ahmet Kahveci, Dursun Kılıç, Yılmaz Yavuz, Ömer Uluköylü, Adnan Rençber, Sedat Kardeş
Antrenör: Habil Demirtaş
Goller: Dk.12-13-39 Tamer Arancı, Dk.17 Asım Dorak, Dk.38 Nejat Eroğlu (Adaçağ İnşaat&Coşkunspor), Dk.49 Sedat Kardeş, Dk.50 Dursun Kılıç (Akyazıspor)
Sarı Kart: Dk.14 Nail Kahveci (Akyazıspor)
Akyazı Alaağaç Yumurta: 2-Akyazı Dostlar: 4
Hakem: Gökhan Tezgel
Akyazı Alaağaç Yumurta:Yaşar Kumaş, Bülent Dönmez, Süleyman Gençoğlu, Yener Dönmez, Alim Gül, Soydan Kap, İrfan Dinçer, Ali Can, Aydın Birincioğlu, İbrahim Bostan, Ali Dertli, Mustafa Aydın, Ahmet Yalçın, Tugay Yıldırım
Antrenör: Yılmaz Dertli
Akyazı Dostlar: Ömer Dere, Murat Çavdar, Ayhan Özcan, Muammer Hikmet, Erkan Canbakan, Sadullah Yılmaz, Mustafa Sağlam, Ali Nail Durmuş, Hüseyin Kalyoncu, Mustafa Yavuz, Şener Berk, Serkan Kopya
Antrenör: Yok
Goller: Dk.9 Süleyman Gençoğlu (K.Kalesine), Dk.12 Murat Çavdar, Dk.25 Serkan Kopya, Dk.37 Şener Berk (Akyazı Alaağaç Yumurta), Dk.38 Ali Can, Dk.44 Bülent Dönmez (Akyazı Alaağaç Yumurta)
Sarı Kart: Dk.45Ali Nail Durmuş (Akyazı Dostlar)
—
YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: 2-FAMEC Raylı Sistemler: 6
Hakem: Engin Bıçak
YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam: Metin Bayram, Ahmet Demir, İsmail Acar, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Erkan Çetin, Fuat Karadağ, İlhan Gülşen
Antrenör: Murat Çiçek
FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara. Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Çetin Karabulut, Selahattin Arslan, Serkan Kunduz, Faruk Sarman, Hakan Ergünoğlu, Özkan Kaval
Antrenör: Ömer Karadirim
Goller: Dk.7 Selahattin Arslan, Dk.9 Aydın Güzel, Dk.13-49 Şükrü Kara, Dk.34 Serkan Kunduz, Dk.42 Hakan Ergünoğlu (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.26 İsmail Acar, Dk.46 (Pen.) Özcan Sönmez (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam)
Sarı Kart: Dk.14 Ahmet Demir (YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam)
—
SAFAMDER: 2-Turyap Aydınlı Ticaret: 12
Hakem: Engin Bıçak
SAFAMDER: Bahattin Çakar, Ahmet Aydın, Ergün Özgür, Hakan Deniz, Bülent Kılınç, Davut Yeşil, Engin İmamoğlu, Serdar Eliyok, Ekrem Aslan, Hüseyin Akdemirci
Antrenör: Yok
Turyap Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Ceyhun Azgı, Serhat Sütlü, Cengiz Reis, Güven Avcı, Fatih Sarı, Bora Marangoz, Ömer Gündostu, Hasan Tunçel
Antrenör: Turan Varkan
Goller: Dk.9 Ömer Gündostu, Dk.11-13-29 Fatih Sarı, Dk.20-34-38 Cengiz Reis, Dk.22 Güven Avcı. Dk.24 Ceyhun Azgı, Dk.26-34 Hasan Tunçel, Dk.32 Bora Marangoz (Turyap Aydınlı Ticaret), Dk.40-42 Engin İmamoğlu (SAFAMDER)
—
Turnuva Programı
15 Temmuz Cuma
Saat 19.30 Akın Koç Un Fabrikaları-Altınhan AVM (Gençler)
Saat 20.30 Umut Oto-Suev İnşaat (Olgunlar)
Saat 21.30 Akyazı ANC Mobilya-Bosna Er Yapı (Gençler)
Saat 22.30 Kayarlar Grup-REMAX Hür (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.30 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)
16 Temmuz Cumartesi
Saat 19.30 Yıldız Yemek-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 20.30 Uzman Kimya-Merkez Oto (Genç Olgunlar)
Saat 21.30 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Suev İnşaat&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)
Saat 22.30 Kahve Dükkanı-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)
Saat 23.30 Süel yapı&Beyaz Köşk-Karasuspor (Olgunlar)
17 Temmuz Pazar
Saat 19.30 Lider Renault-Sevgi Polikliniği (Gençler)
Saat 20.30 Başak Traktör-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)
Saat 21.30 Ada Çit Sistemleri-Domin Spor Malzemeleri A.Ş. (Gençler)
Saat 22.30 Akyazıspor-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)
Saat 23.30 Sapanca 1837 Mido Botanik-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş (Gençler)
—