-

-

featured

Futsalda Çifte Heyecan

Futsalda Çifte Heyecan

Okul Sporları Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler kategorileri Futsal 2.küme müsabakaları Yenikent Spor Salonunda oynanan müsabakalar ile sona erdi.

Kıyasıya rekabete sahne olan müsabakalar sonucunda Küçük Erkekler kategorisinde Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu birinci, Milli Egemenlik Ortaokulu ikinci, Taşkısığı Ortaokulu üçüncü, Özel 5-8 Ortaokulu ise dördüncü oldu. Dereceye giren takımlar ödüllerini Milli Egemenlik Ortaokulu Müdürü Nimet Coşkun, Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu Müd. Yrd. Şirin Dinçer, Serdivan İmam Hatip Ortaokulu Bed. Eğt. Öğrt. Cemil Sancaklı ve Taşkısığı Ortaokulu Bed. Eğt. Öğrt. Bahar Altun’un ellerinden aldı.

Yıldız Erkekler kategorisinde ise Adapazarı İmam Hatip Ortaokulu birinci olurken, Büyükgazi Ortaokulu ikinci, Taraklı Ortaokulu üçüncü, Serdivan Mehmet Demir İmam Hatip Ortaokulu oynanan müsabakalar sonucunda dördüncü oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde dereceye giren takımların kupa ve madalyalarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel verdi.

futsal (1) futsal (2) futsal (3) futsal (4) futsal (5) futsal (6)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!