SON DAKİKA

Sakaryaspor tam gaz 2-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYASPOR: 1-NİĞDESPOR: 0

Foto Galeri, Sakaryaspor

MANİSA SPOR-SAKARYASPOR:3-4

Foto Galeri, Sakaryaspor

Futbol Turnuvası Yirmi üçüncü Akşam Maçları

Bu haber 24 Haziran 2015 - 10:45 'de eklendi ve Bu haber 1.583 kez okundu. kez görüntülendi.

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası   Yirmi üçüncü Akşam Maçları

Adaçağ İnşaat CoşkunsporNTK Yapı

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 2-NTK Yapı: 5

Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Remzi Piriştine, Murat Vatansever, Şakir Öztürk, Muzaffer Karabulut, Tamer Arancı, Şehmuz Aluş, Vedat Giral, Ahmet Emin Topaloğlu, Erol Koto, Nejat Eroğlu

Antrenör: Fatih Kıstak

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Nevzat Özbay, Adnan Öztürk, Recai Yan, Cemil Kocacık, Güngör Öztürk, Hüseyin Çoban, Yavuz Şahin

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.4 Hüseyin Çoban, Dk.21-24-40-42 Sebahattin Kıyak (NTK Yapı), Dk.13 Tamer Arancı, Dk.26 Nejat Eroğlu (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

Bu Yapı İnşaat&Hamarat KuyumculukSessan Makine

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: 18-Sessan Makine: 0

Hakem: Engin Bıçak

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: Şener Dönmez, Cemil İbiş, Cengiz Reis, Yasin Çelik, Talip Toprak, Hasan Tuncel, Fatih Sarı, Haydar Koç, Bora Marangoz, Ceyhun Erdem Azgı, Tuna Koçoğlu

Antrenör: Turan Varkan

Sessan Makine: Behçet Al, Selami Demir, Recep Yıldız, Cihan Yıldız, Murat Özen, Fevzi Uzel, Cemil Şahin, Selçuk Gürel

Antrenör: Murtaza Ordu

Goller: Dk.3-5 Cengiz Reis, Dk.14 Hasan Tuncel, Dk.16-17-20-21-23-24 Fatih Sarı, Dk.29-30-33-36-37-43 Yasin Çelik, Dk.40-41 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.42 Talip Toprak (Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk)

Turnuva Programı   24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.