Futbol hakemleri aşure yedi

hekemler-asura-3
Abone Ol
Daha Fazla

Futbol hakemleri aşure yedi

Sakarya Bölgesi Futbol hakemleri aşure akşamı nedeniyle Salı günü yapılan ilk çalışmanın ardından TFFGD Sakarya Şubesinin Aşure ayı nedeniyle ikram ettiği akşamda Başkan Ercan Yıldırım komutasında ki İHK  tam kadro bu anlamlı akşamda yer aldı. Dernek başkanı Özgür Aygün’ünde hazır bulunduğu Aşure akşamına katılım, hakemler ve gözlemciler adına bir hayli yoğundu. Mübarek aşure ayını her sene Dernek lokalinde yapan dernek yönetiminin davetine eski hakemlerin katılmaması eksik resim olarak bir kenarda kaldı. Oysa geçtiğimiz yıllarda Aşure ayı nedeniyle yapılan etkinliğe eski Hakem büyüklerinin de katılımı olurdu. Bu sene sadece eski hakem hocalarından nazım Aktürk Aşure yenilen akşamın eski hakem yüzüydü.

 

hekemler-asura-1 hekemler-asura-2 hekemler-asura-3 hekemler-asura-4 hekemler-asura-5 hekemler-asura-6 hekemler-asura-7 hekemler-asura-8 hekemler-asura-9 hekemler-asura-10 hekemler-asura-11 hekemler-asura-12

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!