featured

FEVZİ KILIÇ DAN ASKF HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ASKF’nu ziyaret etti.  

ASKF Başkanı Yaşar Zımba’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor. 

Erenler belediye başkanı Fevzi Kılıç, Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül tebrik ziyareti için ASKF federasyonunu ziyaret etti. 

Başkan Fevzi Kılıç güven tazeliyerek 488 oyla tekrar seçildiği için ASKF başkanı Yaşar Zımba ve yönetimi tebrik etti, başarı dileklerini iletti. 

Ziyarette, Erenlersporun, BAL liginin durumunu, ASKF genel kurulu, Sakaryaspor dahil bir çok konuda istişarelerde bulunuldu. 

Misafirleri Başkan Yaşar Zımba, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, ASKF yönetim kurulu üyeleri AK Parti Söğütlü İlçe başkanı Selçuk Kurt, Erenler Belediyesi meclis üyesi Ali Palas, Recep Odabaş, Adem Turan, Niyazi Aka, Necmettin Koçak, Fatih Kanbur, Uğur Kobaş, Mehmet Bilgin, Saha komiserleri dernek başkanı Mahmut Güzel ile karşıladı. 

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada her zaman söylediğim gibi Fevzi Kılıç başkan, Mutlu Işıksu başkan ile birlikte bize en çok sahip çıkan ilçe belediye başkanlarının başında geliyorlar. Fevzi Kılıç başkanıma, Rahmi Şengül kardeşime ziyaretleri için teşekkür ederim. Onların ziyaretleri daha da güçlendik. Dedi. 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!