SON DAKİKA

SAKARYASPOR  SANCAKTEPESPOR:0-0

Foto Galeri, Sakaryaspor

Fatih Koleji Şampiyon oldu

Bu haber 12 Haziran 2015 - 10:16 'de eklendi ve Bu haber 2.316 kez okundu. kez görüntülendi.

Fatih Koleji Şampiyon oldu

Minik Erkekler Basketbol liginde  Fatih Kolejispor şampiyonluğa ulaştı, Sakarya Yıldızlarspor (A) İkinci, Sakarya Basket Akademispor Üçüncü ve Arifiye Atılganspor Dördüncü oldular.

Madalya töreni

Şampiyon Takım Fatih Kolejispor’a Kupa ve Madalyalarını Basketbol İl temsilcisi Alpay Alev verdi. İkinci Sakarya Yıldızlarspor’a Kulüp başkanı Mesut Ulu, Üçüncü Arifiye Atılganspor’a  Antrenör Onur Cıngır, Dördüncü Sakarya Basket Akademispor’a Nihat Toraman  madalya ve Kupa’larını verdi.

2. Sakarya Yıldızlarspor (A) İkincilik Kupası ile 3. Sakarya Basket Akademi ye kupa ve madalyaları Çağrı Muti, Hüseyin Cıngır verdi 4. Arifiye Atılganspor 4. kupası ile 4. Arifiye Atılganspor madalya ve kupalrını Onur Cıngır ve Nihat Toraman'dan aldı Basketbol İl temsilcisi Alpay Alev Can Mavisu, Hüseyin Yüysel Sarı, Kaan Keskin, Kadir Albayrak DSC_9352 S.Yıldızlarspor (A) takımına KUpa ve Madalyaları Kulüp Başkanı Mesut Ulu ve Antrenör Kerim Durmaz verdi Şampiyon Fatih Koleji takımı yönetici ve aileleri ile Şampiyon takım Kupa ve madalyalarını Alpay Alev ve Eser Balaban'dan aldı toplu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.