SON DAKİKA

Yaşar Zımba ‘ya Devam dediler

Foto Galeri, Sakaryaspor

Ertuğrul Akgün Sakarya’da ilki başardı

Bu haber 20 Mart 2019 - 23:02 'de eklendi ve Bu haber 223 kez okundu. kez görüntülendi.

Ertuğrul Akgün Sakarya’da ilki başardı

Türkiye Profesyonel boks federasyonu Teknik komiteden sorumlu olarak as başkanlığına getirildi.

 

Geçtiğimiz Pazar günü İstanbul Marmara Üniversitesi Kampüsü Salonunda yapılan toplantıda Profesyonel boks duayeni olan Cemal Kamacı ve Federasyon başkanı Hayrettin Dikkanoğlu nezaretinde üyelerin katılımı ile yapılan secimde Ertuğrul Akgün Türkiye Profesyonel boks federasyonu Teknik komiteden sorumlu olarak as başkanlığına getirildi

2012 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Profesyonel Boks Federasyonu yeni  dönemde bu faaliyetlerinde daha faydalı olacağını düşünerek şehrimizin Bokstaki tek adresi olan Ertuğrul Akgün’ü yapılan oylamada oy üstünlüğü ile as başkan olarak göreve üstlendi.

Bu konuda konuşma yapan Akgün bana verilen bu görevden dolayı hepinize teşekkür ederim. Amacımız amatör bokstan Profesyonel boksta öncülüğünü yapan Cemal kamacı ağabimiz gibi boksör bulup yetiştirmek için kollarımızı şimdiden sıvazlayıp yolumuza devam edeceğiz inşallah Allah bizleri sizlere mahcup etmesin diyerek kürsüden ayrıldı.

Öte yandan Türkiye’nin medarı iftarı olan Cemal kamacı’ Bu konuda Ertuğrul Akgün’e güveniyorum başaracaktır .Önümüzdeki günlerde Ertuğrul Akgün’le beraber  Avrupa Profesyonel boks Federasyonu toplantısına gideceğiz . Güzel günler yakında inşallah dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.