-

-

Erenlerspor işi sıkı tutuyor

Sakarya Süper Amatör kümede Play-Off’a kalan Erenlerspor oynayacağı Kocaalispor karşılaşması için Kalaycı sahasında son provasını yaptı. ”
Kalaycı’da son prova
Sakarya Süper Amatör kümede Play-Off’a kalan Erenlerspor oynayacağı Kocaalispor karşılaşması için Kalaycı sahasında son provasını yaptı.

Erenlerspor işi sıkı tutuyor
Erenlerspor Kulüp Başkanı Tacettin Öztürk, Zeki Çarktan, Hüseyin Çarktan, ( Çavuşoğlu Nakliyat/Arifiye) Kamil Tanta; Erenlersporu antrenmanını birlikte izledi. Bal Ligine yükselme hesapları yapan Erenlerspor Paly – Off karşılaşmalarının kura çekimleri sonrasında belli olan ilk rakibi Kocaalispor için işi sıkı tutuyor. Kalaycı Sahasında son antrenmanına çıkan Erenlerspor tam kadro yaptığı son çalışmada yağmura aldırmadan heyecan içerisinde çalışmalarını tamamladı. Futbolcuların hırsları ve heyecanları yönetimi keyiflendirdi.
Çavuşoğlu Nakliyat’tan tatlı ikramı
Zeki ve Hüseyin Çarktan kardeşler Erenlerspor’u antrenmanda yalnız bırakmadı. Çalışma sonrasında futbolculara tatlı ikram eden Zeki Çarktan, onlarla birlikte tatlandı. “Erenlerspor yakından takip ettiklerini ileten Çarktan kardeşler; Erenlersporun Bal Ligine yakışacağını söyledi. Bizlerde maddi ve manevi desteklerimizle başarının yanında olmayı sürdüreceğiz. Kulüp Başkanı Tacettin Öztürk’e , yönetimine ve sporculara başarılar diliyoruz.” Dedi.

“Bal Ligine yükselmek istiyoruz.”
Erenlerspor Kulüp Başkanı Tacettin Öztürk;” Takımımızın Play- Off karşılaşmalarında başarılı sonuçlar alarak Bal Ligine yükselme göstereceğine inancımız tamdır. Sporcularımıza güveniyoruz. Camiamız Bal Ligi karşılaşmalarım izlemek istiyor. Bizlerde bize güvenenleri mahcup etmemek ana hedefimizdir. Bizleri son çalışmamızda yalnız bırakmayan Zeki ve Hüseyin Çarktan Kardeşlere teşekkür ediyorum.” dedi

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!