ERENLER’DE YAZ KURSU KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Daha Fazla Göster

ERENLER’DE YAZ KURSU KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Erenler Belediyesinin her yıl düzenlediği yaz kursları bu yıl da devam ediyor. Yüzme, Güreş ve Futbol branşlarında verilecek olan kurslara hala kayıt yaptırılabiliyor.

HEM TATİL HEM SPOR

Yüzme, Güreş ve Futbol branşlarında düzenlenen Erenler Belediyesi yaz kursları ile çocuklar ve gençler Erenler Belediyesi Spor Kompleksinde yaz tatillerini spor yaparak ve öğrenerek verimli bir şekilde geçirecekler. 6-12 yaş grubunun katılacağı yüzme kursları, 8-15 Yaş grubunun katılacağı güreş kursları ve futbol kursları ile çocuklar spor yapmanın keyfine varacak.

YÜZME, GÜREŞ VE FUTBOL KURSLARI

Belediye yetkililerinin yaptığı açıklamada Güreş eğitimlerinin Belediye Hizmet Binası altında ki güreş salonunda hafta içi Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 16:00- ile 18:00 arasında verileceği belirtildi. Futbol yaz okulu için ise 2003-2004-2005-2006-2007 ve 2008 doğumluların müracaat edebilecekleri belirtildi. Yaz kursları için bilgi almak isteyenler Erenler Belediyesi Spor Kompleksi Müdürlüğünden 241 48 08 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilir.

Erenler kurs-3

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!