Erenlerde Olay var

Daha Fazla Göster

Erenlerde Olay var

  1. Amatör Play-Off grubu yarı final ilk maçı istenmeyen olaylar yüzünden tamamlanamadı.
  2.   Maç,Fırtına Gençlerbirliğispor takımının, Hakem kararlarını protesto ve rakip takım dan kendilerine Irkçılık lafları yapıldığı gerekçesi ile 15. Dakikada sahadan çekilmesi sonucu yarıda kaldı.

Maç, Karasu Güvenspor ‘un biri Penaltıdan attığı goller ile 2-0 galip durumda olduğu 15.dakikada meydana gelen bir faul sonrası  durdu. Futbolcular birbirine girecekken SASKF başkanı Yılmaz Kuzey, yöneticiler ve güvenlik güçlerince olay önlendi.

Fırtına Gençlerbirliğispor takımı yöneticisi Cafer Özden olayların devam ederken Maçın hakemi Mustafa Aldemir’a penaltının yanlış olduğunu ve ikinci golün ofsayt’tan atıldığını söyledi ve takımı sahadan çekti. Fırtına Gençlerbirliğispor futbolcusu Ali İhsan Tarım kendilerine Irkçılık lafları atıldığını ve yedek kulübesinden ağır küfürler edildiğini belirterek sahadan çekildiklerini söyledi . Fırtına Gençlerbirliğispor takımı oyuncuları geri gelmeyi kabul etmeyerek araçlarına binerek sahadan ayrıldılar.

Saha: Erenler

Hakemler: Ahmet Aldemir, Salim Kahraman, R.Utku Kocaer

Fırtına Gençlerbirliğispor: Murat, Murat Koş, Çetin, Turan, Metin, Ömür, Emre, Ali İhsan Tarım, Efe, Mustafa, Cengiz

Antrenör: Veysel Kılıçkan

Karasu Güvenspor: Recep, Umut, Fatih, Serkan Çin, Serkan Aydın, Gökay, Serdar, Zülfikar, Abdulkadir, Gökan, Serkan

Antrenör: Hasan Şahane Saygılı

Kırmızı kartlar: Turan, Mustafa ( Maçtan sonra- F.Gençlerbirliğispor)

Goller: Dk.4 (pen) Dk. 10 Abdulkadir (Karasu Güvenspor)

1 IMG_0793 IMG_0797 IMG_0803 IMG_0804 IMG_0806 IMG_0807 IMG_0808 IMG_0809 IMG_0810 IMG_0811 IMG_0812 IMG_0813 IMG_0814 karasu  güven

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!